A dá se očekávat, že se po třech a půl tisících lístcích, které dostal klub k dispozici, jen zapráší. I proto se Viktoria rozhodla, že přednostní právo nákupu budou mít opět permanentkáři.

„Evidujeme enormní zájem od fanoušků z celé republiky. Proto jsme se rozhodli, že vstupenky primárně nabídneme našim nejvěrnějším, tedy majitelům permanentních vstupenek. Pokud někteří z nich této možnosti nevyužijí, budeme moci následně spustit i volný prodej,“ uvedl mluvčí klubu Václav Hanzlík.

„Ale vzhledem k tomu, že máme přes pět tisíc permanentkářů, může se stát, že ani zde nebudeme moci každému z nich vyhovět,“ doplnil.

Zdroj: Youtube

Cena jedné vstupenky na zápas v Mnichově je 1 250 korun a na pokladně bude nutné platit v hotovosti. Rovněž je nutné na pokladnu permanentní vstupenku přinést fyzicky, nebo mít připravený QR kód v naší aplikaci.

Na jednu permanentku je možné u pokladen zakoupit vždy jednu vstupenku. Fanoušci si mohou na pokladně vybrat ze dvou druhů vstupenek - FANOUŠCI nebo KOTEL. Obě jsou stejné kategorie, nicméně oddělené.

Samozřejmě můžete přinést i více permanentek najednou a nakupit vstupenky pro své kamarády a známé. Zde je limit pět permanentek / pět vstupenek na osobu.

Jan Sýkora opustil hřiště v zápase se Slavií už po deseti minutách.
Viktoria dál počítá ztráty. Přišla o zraněného Sýkoru, blíží se návrat Kopice?