Hrát se bude opět jen na jeden zápas 24. září. Tentokrát budou mít viktoriáni výhodu domácího prostředí, čas bude upřesněn.

SønderjyskE se do letošních předkol Evropské ligy kvalifikovalo vítězstvím v Dánském poháru, když ve finále porazilo Aalborg BK 2:0. Předtím vyřadilo mimo jiné i známé Brøndby Kodaň (1:0).

V dánské lize skončil soupeř viktoriánů po základní části na 11. místě ze 14 účastníků, v následní skupině o udržení skončilo SønderjyskE druhé ze čtyř týmů .

V evropských pohárech se dánský celek zatím představil pouze jednou. V sezoně 2016/2017 v předkolech Evropské ligy vyřadil norské Strømsgodset a polskou Zagłębii Lubin, ale poté podlehl pražské Spartě po výsledcích 0:0 a 2:3.

Na soupisce SønderjyskE je kromě dánských fotbalistů také třeba australský brankář Lawrence Thomas, jeho srbský kolega Nikola Mirković, islandský stoper a mládežnický reprezentant Ísak Ólafsson, americký útočník Haji Wright, který hrál i za Schalke nebo záložníci Victor Ekani z Kamerunu a Rilwan Olanrewaju Hassan z Nigérie.

Z dámských hráčů má nejvíce mezinárodních zkušeností další středopolař Mads Albæk, jenž oblékal dres francouzského Reims či německého Kaiserslauternu.