Ten nastoupí v sobotu dopoledne od 11 hodin na stadionu v Luční ulici v přípravě proti druholigovému Ústí nad Labem.

„Už se nemůžu dočkat, až budu s hráči v procesu přímo na hřišti,“ říkal na startu přípravy Adrián Guľa.

Ten okamžik teď nastane. Viktoriáni vyběhnou k prvnímu přípravnému zápasu.

Fanoušci tak budou mít možnost vidět v akci i trojici navrátilců z hostování (Milan Havel, Pavel Bucha, Pavel Šulc), mladého Šimona Gabriela, brankáře Jindřicha Staňka či novou akvizici, chorvatského záložníka Marka Alvira.

„Už se těšíme, až si zahrajeme. Je to lepší než trénovat, což vám potvrdí každý fotbalista. Doufám, že se přijde podívat i hodně fanoušků,“ vzkázal pro klubový web za kabinu 23letý záložník Lukáš Kalvach.

Brány areálu v Luční ulici se v sobotu otevřou 90 minut před výkopem. Vstupné bude 50 Kč, zdarma však mohou přijít držitelé permanentek, platebních karet FC Viktoria, děti do 15 let, vozíčkáři a majitelé VIP karet.

Parkování bude možné buď u Doosan Areny na RED parkingu či přímo v Luční ulici (ne však v tréninkovém areálu).

Ilustrační foto
Znovu Liberec. Škodovka jede na sever, půjde o první místo

K dispozici bude i stánek s občerstvením a Viktoria shop – zde si budete moci mimo jiné koupit výhodně atraktivní věci z povánočního výprodeje, který bude ukončen 31. ledna.

S Ústím se plzeňská Viktoria střetla v přípravě i před rokem, kdy v zápase hraném na 4x30 minut vyhrála 6:1 (Chorý, Bakoš, Pačinda, Hořava, Kayamba, Beauguel – Matějka). Tentokrát se bude hrát klasicky 2x45 minut.

Před odletem na soustředění do španělské Estepony se plzeňští fotbalisté představí doma už jen jednou, ve čtvrtek 23. ledna ve dvojzápase proti Žižkovu (11.00) a Sokolovu (14.00).

Další čtyři utkání s dosud neurčenými soupeři pak čekají viktoriány na herním kempu ve Španělsku, kam zamíří na přelomu ledna a února.

Do FORTUNA:LIGY vstoupí týden po návratu ze soustředění zápasem v Opavě., který má v neděli 16. února stanoven výkop na 14.30 hodin. Týden na to se představí v soutěžním zápase poprvé domácímu publiku, v Doosan Areně přivítají 1. FK Příbram.

Litický Adam Uhlíř (s míčkem) v dresu české reprezentace.
Pozemní hokejisté Uhlíř a Zuna míří do Berlína