V pátek předali dalších tisíc jednorázových ústenek a hygienické prostředky pro Domov seniorů Sv. Jiří v Plzni na Doubravce. Minulý týden už byli v Domově poklidného stáří ve Vejprnicích.

Z hráčů dorazil na Doubravku Roman Hubník a klienti vyvěsili z balkónu transparent „DĚKUJEME“ ve viktoriánských červenomodrých barvách.

„Moc mě to potěšilo. Sám mám v rodině babičku i dědečka, takže si dobře uvědomuji, že současná situace pro ně není vůbec jednoduchá a je potřeba jim pomáhat a především chránit je. Jsem rád, že můžeme společným darem pomoci,“ uvedl fotbalista Roman Hubník.

Tour de Brdy 2019
Tour de Brdy se kvůli pandemii překládá z května na říjen

V domově Sv. Jiří je velmi početná skupina fanoušků Viktorie. Tou největší je nejstarší sedmadevadesátiletá obyvatelka domu. „Určitě jim to udělalo velkou radost,“ potvrdila vedoucí domova Alena Pistulková.

Již před týdnem Viktoria společně s Doosan Škoda Power předaly rovněž 1000 jednorázových ústenek a dezinfekční prostředky v Seniorském domě ve Vejprnicích. „Cítíme spoluzodpovědnost za naše fungování v celém regionu a pokud můžeme, tak chceme pomáhat. Navíc naše spojení s Viktorkou funguje již mnoho let na poli sportovním, takže chceme ukázat naši soudržnost i na poli sociálním,“ shrnul obě akce Richard Kabuď, personální ředitel Doosan Škoda Power.

„Dlouholetého spojení s naším generálním partnerem Doosan Škoda Power si velmi vážíme a jsme rádi, že jsme takto jednotní i v oblastech pomoci ostatním lidem i organizacím v celém regionu, v čemž budeme i v budoucnu jistě pokračovat,“ uzavřel za management Viktorie Jaromír Hamouz.

Miroslav Káčer (vlevo) a Filip Kaša.
Viktoria loví posily v Žilině