V prvním kole doma v Doosan Areně narazí na Sigmu Olomouc. Zápas vysílá přímým přenosem stanice O2TV. „Všichni se už těšíme; neříkám, že příprava je nudná, ale je pro hráče nepříjemná. Hrát mistráky je pohodovější,“ uvedl asistent trenéra Pavla Vrby Zdeněk Bečka.

Olomouc jde do ligy se změnou na trenérské lavičce. Kouč Václav Jílek vyslyšel vábení Sparty a jeho místo zaujala legenda Sigmy Radoslav Látal. „Viděli jsme jedno přípravné utkání Olomouce. Ano, změnila trenéra, ale kádr zůstal vesměs pohromadě, takže očekávám, že bude hrát podobným stylem, jako minulou sezonu,“ myslí si Bečka. Neznámou bude rozestavení soupeře, protože poločas přípravného duelu Sigma hrála systémem 3-5-2, ale druhý poločas nastoupila v rozestavení 4-4-2. V základní jedenáctce Viktorie by se mohl objevit Lukáš Kalvach, který po uplynulé sezoně přišel právě ze Sigmy.

„Od Lukáše jsem sháněl informace o soupeři,“ přiznal Bečka. „Některé posily do zápasu naskočí, ale jaké to budou, bych si zatím nechal pro sebe,“ dodal asistent trenéra.

Těší se nejen na start soutěže, ale i diváckou kulisu v Doosan Areně. „V přátelských zápasech není atmosféra taková jako ve Štruncových sadech, kde fanoušci dokážou vytvořit nádhernou kulisu,“ řekl asistent trenéra Zdeněk Bečka.