„Samozřejmě budeme chtít navázat na předchozí dobré výsledky a v Liberci uspět,“ prohlásil pro klubový web 25letý plzeňský záložník Pavel Bucha, který uvítal volný víkend, ale od pondělí už jsou viktoriáni zase v plné přípravě. Až do další reprezentační pauzy v polovině listopadu je čeká pořádně našlapaný program.

Dva zápasy Konferenční ligy s Dinamem Zábřeb (26. října venku a 9. listopadu doma), osmifinále tuzemského poháru MOL Cup v Olomouci (1. 11.) i další ligové zápasy, především pak šlágr v Praze na Slavii (5. 11.).

„V pauze jsme si trochu odpočinuli i potrénovali a věřím, že nás na venkovním hřišti podpoří řada našich fanoušků,“ doplnil Pavel Bucha před sobotním zápasem pod Ještědem a následnou cestou do Chorvatska.

Zatímco viktoriáni si zpestřili přestávku pohárovou kanonádou v Mariánských Lázních, kde porazili divizního lídra vysoko 10:0, jejich liberecký soupeř si zajel k přípravě do sousedního Polska.

Na hřišti druholigového MZKS Chrobry Głogów vyhrál 4:0, když dva góly vstřelil 20letý nigerijský útočník Chidera Michael Okoh a po jednom přidali Lexa a zkušený forvard Rabušic. Za Liberec nastoupil i německý obránce Jan Boller, který přišel z LASKu Linec.

Který z týmů se na pokračování FORTUNA:LIGY naladil lépe bude patrné v sobotu odpoledne. A vy stále ještě máte možnost být přímo u toho. Vstupenky lze zakoupit online za 250 korun, na místě budou v prodeji za 300 korun.