Jako poděkování pak všichni přítomní od klubu dostali malý dárek – voucher do restaurace Klubovka a poukázku na 1 + 1 vstupenku zdarma na domácí ligový zápas s Pardubicemi (24. září od 15 hodin).

„Byl jsem strašně překvapený, kolik lidí dorazilo. Moc jsem si to užil a věřím, že i naši fanoušci,“ culil se brazilský fotbalista Cadu.

Podpisy přišel rozdávat společně s dalšími legionáři nigerijským forvardem Rafiu Durosinmim a Ibrahimem Traoré z Pobřeží slonoviny a plzeňskými odchovanci Pavlem Šulce a Robinem Hranáčem.

Chorvatské Dinamo Záhřeb, na snímku v modrém z Letné, ztroskotalo v kvalifikaci Evropské ligy na pražské Spartě, teď vyzve ve skupině té Konferenční Viktorii Plzeň.
Viktoriáni potkají ve skupině někdejší tým kouče Bílka i soupeře pražských S

V akci vydržel kvintet viktoriánů přesně devadesát minut jako trvá fotbalový zápas, během nichž se podepisovali na míče, dresy, ale i kryty mobilních telefonů a krabičky na školní svačiny.

Zájem fanoušků si všichni užívali a nechybělo ani fotografování s věrnými fanoušky, kteří si také mohli v Trophy VIPu prohlédnout cenné relikvie ze zápasů Ligy mistrů i dalších evropských pohárů.

„Podpisů a fotek jsme rozdali opravdu hodně,“ těšilo také Ibrahima Traoré, jenž přišel v létě pražské Slavie a okamžitě se stal oblíbencem plzeňského publika.

K prohlédnutí byly během celé akce i prostory Trophy VIP, které slouží i jako klubové muzeum.

„Dalším domácím zápasem bude už Konferenční liga proti Ballkani. Doufám, že zase všichni dorazí a navážeme na skvělou atmosféru z minulých zápasů,“ pozval na závěr všechny viktoriány záložník Pavel Šulc na úvodní zápas skupiny Evropské konferenční ligy s kosovským celkem, který se bude hrát v plzeňské Doosan Areně ve čtvrtek 21. září od 21 hodin.

Už teď o víkendu se zase roztočí kola FORTUNA:LIGY, plzeňští fotbalisté zajíždějí do Zlína, kde nastoupí v neděli od 15 hodin.

Přímý přenos posílá O2 TV a fanoušci se chystají vyrazit na Moravu vlakem.