„Škoda, že hrajeme už od tří,“ litoval petřínský kouč Radek Vodrážka toho, že při pozdějším výkopu mohlo mít utkání lepší diváckou kulisu.

Kapitán Viktorie mu trochu oponoval. „Venku je na leden nezvykle teplé počasí. Věřím tedy, že fanoušci dorazí nás podpořit. V létě jich na přípravné zápasy chodilo neskutečné množství, a to se pak hraje úplně jinak,“ uvedl Lukáš Hejda na webu klubu.

"Jako tým se těšíme, že po delší pauze opět vyběhneme k zápasu, je to pro nás zpestření přípravy," pozval diváky kapitán plzeňské Viktorie.

S potěším jde do utkání i druhá strana. „Na zápas s Viktorkou se těšíme. Je to pro nás zpestření. Věřím, že si to užijeme,“ pokračoval už zase trenér Petřína, po podzimu čtvrtého celku divizní skupiny A.

Oba plzeňské celky se v přípravě utkaly naposledy v létě 2017, kdy Viktoria vyhrála na Petříně 2:0 vlastním gólem Jaroslava Levého, druhý přidal v závěru první půle Marek Bakoš, momentálně již asistent plzeňského trenéra Michala Bílka.

Zdroj: Youtube

Ten hodlá ve středu i pak v sobotu, kdy jeho tým vyzve opět v Luční ulici od 10.30 hodin Pardubice, protočit co nejvíc hráčů z kádru. K jeho zúžení by mělo dojít až před odletem na španělské soustředění, ale nepůjde o žádný velký pohyb.

Areál v tréninkovém centru v Luční ulici, se fanouškům otevře o hodinu dříve. Vstupné je 50 Kč, zdarma mají vstupné samozřejmě všichni držitelé permanentních karet, majitelé VIP karet, držitelé platebních karet FC Viktoria od ČSOB, děti do 15 let a ZTP. Na místě bude k dispozici občerstvení i stánek Viktoria shopu.

Stejná pravidla pro vstup budou platit i pro sobotní přípravné utkání s Pardubicemi.

Mistrovské oslavy na plzeňském náměstí. To jsou chvíle, které se fanouškům fotbalistů Viktorie nikdy neomrzí.
FOTO+VIDEO: Rok 2022. Další rok královny Viktorie. Titul a Liga mistrů