To všechno nabídnou Vánoce na Viktorce, které se v pondělí 19. prosince vrátí po dvou letech do plzeňské Doosan Areny. A vůbec poprvé se jich zúčastní i kompletní hráčský kádr a chybět nebude ani celý realizační štáb.

Ve stejný den dopoledne totiž zahajují společnou zimní přípravu na ligové jaro, v němž budou obhajovat mistrovský titul a hájit první místo v tabulce.

Příští pondělí přijdou všichni položit dárky pod červenomodrý stromeček.

Fotbalisté plzeňské Viktorie Jan Kopic, Jan Sýkora a Jan Kliment se v pátek podepisovali svým příznivcům ve vánočně vyzdobeném obchodním centru Olympia.
Fotbalisté Viktorie představili kalendář s motivy Ligy mistrů

„Přidejte se k nám, společně uděláme radost těm, kteří si to zaslouží,“ vyzval kapitán týmu Lukáš Hejda všechny viktoriány k účasti na příjemném předvánočním setkání.

Chybět nebude ani fotokoutek, kde se fanoušci budou moci zvěčnit s mistrovským pohárem.

„Jsme rádi, že se k tomuto oblíbenému setkání můžeme letos znovu vrátit. Chtěli bychom pozvat viktoriány všech věkových kategorií,“ vyzval fanoušky na klubovém webu Václav Hanzlík, mluvčí FC Viktorie Plzeň.

Stánek bude mít ve Štruncových sadech také Nadace pro transplantace kostní dřeně (NTKD), jejíž logo fotbalisté Viktorie Plzeň hrdě nosili na dresech v zápasech Ligy mistrů. Fanoušci budou moci na místě vstoupit do řad dárců NTKD.

Dočkají se Viktorie také předčasného vánočního dárku v podobě představení některé z posil?

Zatím vedení fotbalové Viktorie odtajnilo rámcový program vánočního setkání s fanoušky. Brány Doosan Areny se otevřou v 16.00, hodinu nato vše vypukne na pódiu před místem, kde obvykle bývá kotel fanoušků.

Přijďte tedy na tradiční setkání, kde můžete ve fanshopu ještě nakoupit poslední dárky pod stromeček nebo si jen tak dát s přáteli svařák.