Bylo to hlavní téma posledních dní. Změnu na trenérském postu nastartovala porážka na Slavii (1:5) a dokonala pak domácí remíza (3:3). „Neseme na tom vinu celý tým. Věřím, že nám změna trenéra pomůže a nakopne nás,“ prohlásil Filip Kaša pro klubový web před zápasem na Spartě.

A plně si uvědomuje, že bude potřeba zlepšit defenzivní hru. Viktoria za poslední dva zápasy inkasovala osm branek. „S trenérem už jsme začali pracovat na taktice. Věřím, že se oproti minulým dvěma zápasům zlepšíme. Ty se nám z defenzivního hlediska určitě nepovedly,“ uznal 27letý stoper.

„Musíme se poučit z chyb. Každý musí začít sám od sebe. Potom věřím, že na Spartě to bude úplně o něčem jiném,“ pokračoval fotbalista, který nosí na dresu číslo 35.

„Na zápas se těším. Se Spartou bývají duely vždy výborné a já věřím, že ho zvládneme dovést do vítězného konce,“ doplnil Kaša.

Sparta je stále ještě ve hře o druhé místo, které zaručuje kvalifikaci Ligy mistrů.

„Čeká nás velmi silný soupeř s kvalitními hráči, nebude to nic jednoduchého. Musíme do toho každý dát všechno a vrátit se na vítěznou vlnu,“ uzavřel rozhovor ostravský rodák, který byl na podzim při vítězství Viktorie nad Spartou na marodce.

Na jaře už patří do základní sestavy, ale teď mu přibyla konkurence, uzdravil se Lukáš Hejda.