Fotbalová Viktoria Plzeň se utká v úterý večer se slavným Realem Madrid. Zápas ze Santiaga Bernabéu měl být původně romítaný na nádvoří pivovaru, kvůli varování meteorologů před vichřicí se ale projekce přesune do restaurace Na Spilce. Program ale zůstává stejný, začátek je už v 19 hodin.

„Od dnešního rána máme informace, že počasí v Plzni bude večer velmi chladné a navíc hrozí vichřice. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli přesunout akci do prostorů restaurace Na Spilce. Jde nám především o komfort fanoušků a také o jejich bezpečnost,“ vysvětluje mluvčí klubu Václav Hanzlík. Podle ČHMÚ se přes západ Čech přežene večer studená fronta se silným severozápadním prouděním.

Podle něj zůstává program neměnný. „Vše odstartujeme v 19.00, krátce poté vystoupí oblíbená plzeňská kapela Lucie revival, pro fanoušky je nachystáno 300 piv zdarma a úderem 21. hodiny poběží přímý přenos zápasu na celkem třech plátnech a několika přidaných televizích.“

Kapacita prostorů Na Spilce je 300 míst k sezení a další na stání. „Věříme, že fanoušci přijdou, užijí si příjemnou akci a na dálku budou celé Viktorce držet palce,“ uzavírá mluvčí klubu.