Jaký zápas ve čtvrtek očekáváte?
Víme, že nás nečeká lehké utkání, o čemž jsme se přesvědčili už minulý týden v Plzni, prošli jsme si to také u videa. Nebude to snadné, ale myslím si, že je v našich silách postoupit.

O zápas je mezi fanoušky Dinama obrovský zájem, mělo by být vyprodáno. Tušíte, jaká atmosféra vás čeká?
Víme, že tady bývá velmi bouřlivá atmosféra. Bavili jsme o tom s klukama v šatně a všichni se na zápas těšíme. Je určitě lepší, když je vyprodáno, než když na zápas přijde jen pár tisíc lidí. Možná ale že je dobře, že tribuny jsou od hřiště daleko, domácí fanoušci jsou hodně divocí.

V úterý jste se stal otcem syna Jakuba. Jste rád, že to vyšlo mezi těžkými zápasy a jak jste to prožíval?
Moc jsem si to užil, bylo to krásné uvidět poprvé svého syna. Jsem rád, že to takhle vyšlo, bylo to dobře naplánované (směje se). Jsem šťastný. Je fajn, že přišel na svět už v úterý a já se teď mohu plně soustředit na fotbal.

Je utkání s Dinamem zápasem, ve kterém byste měli zúročit zkušenosti z evropských pohárů, zejména pak z podzimních utkání ve skupině Ligy mistrů?
Máme zkušené mužstvo, zápasy v Lize mistrů nám mohou jenom pomoci. Hodně kluků z mužstva odehrálo spoustu těžkých zápasů. Znovu opakuji - myslím si, že je v našich silách postoupit.