Program odstartuje ve čtvrtek 30. srpna v 16.30 hodin v prostorách poblíž restaurace Klubovka za jižní tribunou Doosan Areny. Samotné losování skupin začne v 18.00 hodin.

Co bude pro příznivce Viktorie připraveno? Velkoplošná obrazovka a vybraní hráči, kteří budou glosovat los přímo z pódia ve Štruncových sadech.

Klub upozorňuje, že na akci se vyplatí jít už během odpoledne, protože doprovodný program začíná v 16.30 hodin.
Fanoušci dostanou příležitost například vyfotit se s mistrovským pohárem, napsat jména vysněných soupeřů na červenomodré balonky, které těsně před losem společně vypustí, vyzkoušet si rychlost střely či se pobavit při speciálních fotbalových hrách (obří lidský fotbálek).

Hned po příchodu se ale všichni určitě musí zapojit do velké tipovačky. Postačí na připravený lísteček napsat trojice soupeřů a odevzdat hosteskám. Nejúspěšnější tipér se poté přímo na místě stane majitelem vůbec prvních vstupenek na domácí zápasy Viktorie v Lize mistrů.

Chybět nebude ani dobrá hudba, malování na obličej, občerstvení a vychlazené pivo Gambrinus.

„Naším cílem je nabídnout fanouškům unikátní možnost sledovat los Ligy mistrů za přítomnosti vybraných hráčů, poslechnout si jejich bezprostřední reakce a samozřejmě si užít příjemné čtvrteční odpoledne i podvečer v barvách UEFA Champions League. Program je přizpůsobený tak, aby se bavila celá viktoriánská rodina od nejmenších až po zkušené fanoušky,“ řekl mluvčí Viktorie Plzeň Václav Hanzlík.

„Liga mistrů bude pro nás všechny obrovským zážitkem a už samotný los je sváteční událost, na kterou se moc těšíme,“ uvedl bek David Limberský.