„Myslím, že jsme odvedli velmi dobrý výkon, drželi jsme čisté konto a jedna šance nám vyšla, spadlo to tam a vezeme tři body,“ říkal pak 31letý útočník.
Takže spokojenost?
Aspoň poslední utkání dopadlo dobře (trpký úsměv).
https://www.youtube.com/channel/UCemUcP3Rwmz6d9yrW1Vn3tw
Sparta už měla jistý titul, vy zase třetí místo. Bylo těžké najít motivaci?
Přijeli jsme sem porazit mistra, cíl byl jednoznačný a vyšlo nám to. Ale jak říkáte, už o nic nešlo, oba celky mohly hrát uvolněně.
Vy jste rozhodl svojí čtvrtou brankou v plzeňském dresu. Jak jste tu situaci viděl?
Nějak extra si to nevybavuju. Vyčůraně jsem si počkal za obranou, kde o mně nikdo nevěděl, a Kalvi (Lukáš Kalvach) to dával krásně pod sebe. Nevím, jestli naslepo nebo cíleně, ale já tam byl sám a zbývalo jen prostřelit gólmana.

Vnímáte výhru na Spartě jako slabou náplast za nepovedené jaro?Já to tak beru. Musíme uznat, že jsme jaro zpackali, nevyšlo podle našich představ. Aspoň jsme si teď dokázali, že můžeme vyhrát i proti takovým týmům jako je Sparta. Teď bude odpočinek a pak se musíme připravit na novou sezonu.