Ten poslední přidal v sobotu večer v Českých Budějovicích, kde v 18. minutě otevřel brankový účet zápasu. Zasekávačkou se zbavil svého strážce a levačkou poslal míč za záda gólmana Staňka. Přitom v rozhovoru s novináři pak přiznal, že mu spoluhráči říkali, aby ji už raději nikdy nezkoušel.

„V Příbrami i minule doma s Jabloncem jsem to hodně zasekával a moc mi to nevycházelo. Kluci mi říkali, abych už to nedělal, “ usmíval se Michael Krmenčík.

„Dobírali si mě kvůli tomu, nevím, co mě to zase napadlo, že jsem to udělal. Ale naštěstí to tam tentokrát padlo a levačkou jsem to obstřelil. Aspoň budu mít od kluků chvilku pokoj,“ doplnil ke své čtvrté trefě v sezoně forvard Viktorie.

„S výhrou tři nula jsme samozřejmě spokojení,“ uvedl Krmenčík ke konečnému výsledku. Připustil však, že kvalita hry šla zhruba od 55. minuty dolů.

„V prvním poločase jsme hráli dobře, dominovali jsme,“ pochvaloval si. Jenže Budějovice podle něho krátce po přestávce začaly sázet spíš na nakopávané míče.

„A to nám nevyhovovalo, nemohli jsme se držet naší hry, ale gól jsme nedostali. Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě,“ myslel si Krmenčík. Těšilo ho, že se jeho tým udržel na vítězné vlně.

Viktoriáni vyhráli čtvrté utkání v řadě. „Chceme vyhrát každý zápas, pro mě jsou tři body důležité odkudkoli,“ pokračoval elitní útočník Viktorie. „Teď nás čeká zápas doma se Spartou, zase budeme chtít tři body, přijde velké množství našich fanoušků, moc se na to těším,“ říkal Krmenčík a přiznal, že mu fanoušci Viktorie udělali radost i na jihu Čech.

„Klobouk dolů před nimi! Udělali úžasnou atmosféru, myslím si, že byli i slyšet více než domácí. Máme fakt super fanoušky,“ pochvaloval si Krmenčík podporu v hledišti.

A zdá se, že on už je po zranění úplně fit. „Už se cítím líp. Myslím, že i na hřišti to je trošku vidět, a snad jsem i prospěšný pro tým,“ doplnil útočník plzeňské Viktorie na jihu Čech.