„Jsme v situaci, kdy musíme získat tři body – abychom si zachovali šanci bojovat o nejvyšší příčku a také si udrželi odstup od třetí Sparty,“ uvědomuje si trenér Viktorie Pavel Vrba.

A jak vidí plzeňský kouč soupeře? „Čeká nás mužstvo, které za poslední rok udělalo obrovský skok a bude chtít v Plzni bodovat. Já věřím, že se to Baníku nepodaří a že utkání zvládneme,“ říká Pavel Vrba. „Baník se po výhrách v lize a v poháru dostal do pohody. O to bude zápas pro nás složitější. Doufám ale, že to nebude takové drama jako poslední domácí zápas proti Bohemians,“ přeje si trenér Pavel Vrba.

Za těžký považuje zápas v Plzni i kouč Baníku Bohumil Páník. „Není lehkých zápasů. V lize můžeme s kýmkoliv vyhrát i prohrát. Pokud do toho mužstvo nedá srdce, bojovnost a nasazení, tak se zápas těžko láme. Jenom fotbalem se nic neuhraje. Myslím si však, že Plzeň to ví také,“ prohlásil trenér Baníku Ostrava.

„Zápasy s Viktorií jsou vždy vždycky plné napětí a výborného fotbalu. To očekávám i teď,“ dodal Páník.

Dočkají se v sobotu večer fanoušci výborného fotbalu?

Semifinále play off hokejové extraligy - 5. zápas: HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň, 11. dubna 2019 v Třinci. Na snímku (zleva) Jay Conor Allen, brankář Plzně Dominik Frodl, Tomáš Marcinko.
Indiáni mají jasno. Vítězství nebo konec