Z předchozích slov je jasné, kdo bude od 17.00 hodin v Doosan Areně favoritem.

„Očekávám zápas, který zvládneme a vyhrajeme,“ nepochybuje o výsledku Aleš Hruška, který se na jaře pevně usadil na postu brankářské jedničky Viktorie.

Branku Dukly hájí už několik sezon zkušený gólman Filip Rada, syn českého internacionála a kouče Jablonce Petra Rady. Vnímá Aleš Hruška při zápase výkony kolegů v brance soupeře?

„Samozřejmě, že to vnímám. Když je v akci brankář soupeře, tak já mám relativně čas sledovat to, co se děje na druhé straně,“ usmívá se. „Sleduji všechny gólmany v lize průběžně, takže i Filipa Radu,“ přitakává.

Viktoria v běžící sezoně doma ještě neprohrála, ztratila jen dva body za podzimní remízu s Příbramí. Pokud porazí Duklu, bude to nejúspěšnější sezona na domácím hřišti v historii klubu. „Důležité je hlavně vyhrát. A jestli to bude s bonusem nejúspěšnější domácí sezony, tak o to lépe,“ říká.

Zápasem s Duklou skončí základní část a příští neděli začne nadstavba. „Já se na ni těším. Díky tomu máme ještě šanci bojovat o titul. Když mám mluvit sám za sebe, jsem za nadstavbu rád,“ dodává Aleš Hruška.