ánoce na Viktorce, které mívaly velkou oblibu, se do Štruncových sadů vrací po dvou letech pandemie koronaviru a hráči se moc těší.

„Jsme rádi, že se k tomuto oblíbenému setkání můžeme letos znovu vrátit. Chtěli bychom pozvat viktoriány všech věkových kategorií,“ uvedl na klubovém webu Václav Hanzlík, mluvčí FC Viktorie Plzeň.

Již od pátku jsou před klubovým fanshopem tradiční vánoční stromky, pod nimiž může každý svými dárky potěšit dětské pacienty Fakultní nemocnice Plzeň nebo zvířátka z plzeňské zoo.

Hráči je potom dnes po poledni přenesou přímo na hrací plochu Doosan Areny a přidají pod ně svoje dárky.

„Přidejte se k nám, společně uděláme radost těm, kteří si to zaslouží,“ vyzval kapitán týmu Lukáš Hejda fanoušky.

Fotbalisté plzeňské Viktorie Jan Kopic, Jan Sýkora a Jan Kliment se v pátek podepisovali svým příznivcům ve vánočně vyzdobeném obchodním centru Olympia.
Fotbalisté Viktorie představili kalendář s motivy Ligy mistrů

Ti zase doufají, že vedení klubu oznámí změny v kádru a představí nové tváře. Jisté je, že klubový odchovanec Vladimír Darida mezi nimi nebude, protože se upsal řeckému Arisu Soluň. Do stejného klubu má namířeno i reprezentant Matěj Vydra.

Naopak slibně se jevil příchod záložníka Romana Květa z Bohemians 1905.

Tak se nechme překvapit, jasno bude možná již během dne. Tradiční Vánoce s viktoriány proběhnou před severní tribunou Doosan Areny, jejíž brány se otevřou už úderem 16. hodiny.

Od 17.00 pak vypukne program na pódiu, kde se představí i hráči a trenéři.

Tak jaké bude vánoční překvapení na Viktorce?