Durosinmi se zranil v 54. minutě sobotního utkání FORTUNA:LIGY v Liberci (0:3) po nešťastné srážce ve vlastním pokutovém území s brankářem Viktorie Mariánem Tvrdoněm. Durosinmi musel střídat a pak na lavičce náhradníků seděl s nešťastným výrazem ve tváři a s ortézou na koleni. Následná vyšetření odhalila poškození vazů v koleni a nutnost operačního zákroku, který podstoupí během úterý ve Fakultní nemocnici v Plzni.

„Bohužel s Rafiem už nemůžeme do konce podzimu počítat. Držíme mu nyní palce, aby vše proběhlo podle plánu, brzy začal s rekonvalescencí a dokázal se co nejrychleji v plné síle vrátit. Doba pauzy se nyní těžko odhaduje, je velmi individuální. Má však naši plnou podporu a veškerý špičkový servis našich klubových lékařů i fyzioterapeutů,“ uvedl pro klubový web sportovní ředitel Viktorie Daniel Kolář.

Rafiu Durosinmi je se šesti góly nejlepším střelcem Plzně a druhým nejlepším kanonýrem v soutěži. V součtu s pěti brankovými asistencemi je nejproduktivnějším fotbalistou FORTUNA:LIGY.

Nigerijský forvard v plzeňských službách Rafiu Durosinmi sváděl na Spartě souboje s domácím kapitánem Ladislavem Krejčím.
Durosinmi vstřelil v lize první gól za Plzeň, hraje také o další angažmá