„Vnímám to jako významné ocenění odvedené práce a vyjádření vzájemného respektu,“ řekl při podpisu nové dvouleté smlouvy prezident plzeňské Viktorie Tomáš Paclík.

Fotbalová Viktoria bude své domácí zápasy hrát dál v Doosan Areně. Stejně tak se jméno generálního partnera objeví na dresech plzeňských hráčů v domácích i evropských soutěžích.

„Navazujeme na mnohaletou tradici, na kterou jsou naši zaměstnanci hrdí. Díky vzájemné spolupráci jsme se společně probojovali do nejprestižnější evropské fotbalové soutěže. Slavíme úspěchy doma i v zahraničí, a to nejen na fotbalovém hřišti, ale také na poli našeho energetického byznysu. Velmi si proto vážíme dlouhodobé spolupráce. Plzeň, FC Viktoria a Doosan Škoda Power prostě patří k sobě,“ uvedl generální ředitel Doosan Škoda Power Jiří Šmondrk.

„Nejpevnější spojení jsou ta, která se vyvíjejí a projdou i určitou zkušeností. Viktoria se společností Doosan Škoda Power absolvovala společnou cestu ke špičce českého fotbalu a stejně tak do vybrané společnosti v evropských soutěžích, včetně Ligy mistrů. Jsme rádi, že jsme mohli našemu generálnímu partnerovi tuto reklamu udělat před miliony fotbalových příznivců a věřím, že v tom můžeme pokračovat,“ dodal k uzavření nového kontraktu Tomáš Paclík.