Ve čtvrtek už budou k mání jen samostatné lístky na večerní zápas s kosovským FC Ballkani.

„Věřím, že na každý zápas bude plno a společně se všichni porveme o postup ze skupiny. Fanoušci nás určitě poženou dopředu,“ přeje si útočník Tomáš Chorý plný dům na každé utkání.

Na věrné fanušky budou fotbalisté Viktorie Plzeň spoléhat i v základní skupině Evropské konferenční ligy, první zápas je čeká už ve čtvrtek s kosovským Ballkani.
Konferenční liga zavítá poprvé do Plzně, už ve čtvrtek přijede mistr Kosova

„Určitě půjde o zajímavé zápasy, které budeme chtít zvládnout a porvat se v každém z nich o výhru,“ doplnil ho stoper Robin Hranáč.

V pátek už také odstartoval volný prodej vstupenek na jednotlivé domácí zápasy s FC Ballkani (21. září, 21.00), Dinamem Záhřeb (9. listopadu, 18.45) i FC Astana (14. prosince, 21.00).

Vstupenky si fanoušci mohou pořídit online na www.plzenskavstupenka.cz nebo na všech jejích prodejních místech, ale také na Ticketpointu za severní věží Doosan Areny, který má otevřeno každý všední den od 9 do 17 hodin.

Zvláštní režim platí v prodeji vstupenek na zápass Dinamem Záhřeb.

Tak neváhejte a přijďte podpořit viktoriány přímo do hlediště Doosan Areny. Lístků je stále ještě dost ve všech cenových relacích.