Oba celky do zápasu nastoupily s velmi mladou sestavou. V základní jedenáctce figurovali na obou stranách pouze dva hráči narození v roce 2005, zbytek mužstva byl o rok mladší. Po vyrovnaném prvním poločase vstřelili úvodní branku utkání viktoriáni, za které se v 71. minutě prosadil Adam Šlegel. Za další tři minuty přidal druhý zásah domácích Petr Volfík a výhru Viktorie pečetil dvě minuty před závěrečným hvizdem Matěj Borolič.

close ČLD U17: Viktoria Plzeň B - Petřín Plzeň 3:0 (0:0). info Zdroj: David Koranda zoom_in ČLD U17: Viktoria Plzeň B - Petřín Plzeň 3:0 (0:0).

Hosté se ale nemají za co stydět, neboť s druhým týmem tabulky, na kterého ztrácí ze čtvrté pozice pouhých osm bodů, odehráli velmi vyrovnanou partii. Podívejte se nyní, jak zápas, ve kterém domácí rozhodli ze standardních situací, vypadal prostřednictvím objektivu fotografa Davida Korandy.

Viktoria Plzeň B U17 - Petřín Plzeň U17 3:0

Poločas: 0:0. Branky: 71. Šlegel, 74. Volfík, 88. Borolič. Rozhodčí: Hányš – Šmat, Říha. ŽK: 0:1 (53. Šindelář). Diváci: 50. Hřiště: UMT Luční. Viktoria Plzeň B U17: Sutr – Volfík, Borolič, Toman, Konvář (46. Kardoš), Bezděk (61. Kubrycht), Dulík, Němec (71. Panoš), Soběhart (80. Brandner), Šlegel, Kolář (61. Paidar). Trenér: David Vaněček. Petřín Plzeň U17: Řezanina – Šindelář (70. Domanský), Holmík, Nový, Kural, Lemon, Špilar, Jan Kaňák, Macháč, Jakub Kaňák (74. Kolářík), Šiml (70. Frank). Trenér: Antonín Dvořák.