Viktoriánkám se vůbec nevydařil start do zápasu. Inkasovaly hned v první minutě hry. Domácí hráčky si nepohlídaly dlouhý balon a Veselá poslala hosty do vedení.Trochu očekávané gólové hody v podání Slavie ale nepřišly. Plzeň zvládla zbytek první půle bez poskvrny a šla do šaten za stavu 0:1.

„Rychlá branka nám nabourala všechny plány, které jsme měli. Šli jsme do zápasu asi s moc velkým respektem. Zbytek první půle jsme byli strašně bojácní a moc pasivní. Musel jsem zvýšit hlas o přestávce, protože některé hráčky nehrály to, co měly,“ vysvětloval plzeňský trenér Daniel Prokop.

14. kolo FORTUNA divize A: SK Klatovy 1898 (červení) - ROBSTAV Přeštice (žlutí) 1:4 (1:4).
Přeštice mají dobře nakročeno ke svému cíli, Klatovy jsou divizní kometou

Po deseti minutách druhé části zvýšila Slavia své vedení. Szewieczková se dostala přes tři plzeňské hráčky a chladnokrevně zakončila.V závěru se domácí tým snažil ještě o snížení ze standardní situace. Slávistky však následně vyrazily do rychlého brejku a Růžičková vsítila třetí branku.

„Hráli jsme pak už lépea snažili se hrát více dopředu. Slavia ale ukázala kvalitua zaslouženě vede celou ligu. Nás bohužel trápí, že se stále nedokážeme vyvarovat v zápasech hrubých chyb. To nás dlouhodobě provází,“ přiznal lodivod Plzně

Plzeň – Slavia 0:3
Poločas: 0:1. Sestava Plzně: Holíková – Radová, Tauberová, Markelová, Karasová, Z. Lukáčová (46. Pavlíčková), Pacandová,J. Lukáčová, Mrázová, Polcarová, Němcová (71. Horáčková).

Lukáš Krpálek si zatrénoval s judisty na 31. základní škole
Krpálek zavítal do Plzně a potrénoval s dětmi