„Dukla hraje o bytí a nebytí a nedala nám zápas zadarmo. Ale pomohl nám brzký gól a do poločasu jsme vedení navýšili na rozdíl tří branek. Ve druhé půli jsme si výsledek pohlídali. Celkově jsme spokojeni, pouze nás mrzí chyby a nepřesnosti, které nás stojí větší množství vstřelených branek. Jinak pochvala všem holkám za přístup," mohl být spokojený trenér Viktorie Dabiel Prokop. 

Demolici pražského celku řídila plzeňská ofenzivní záložnice Miroslava Mrázová, která vstřelila hattrick. Vylepšila si tak sebevědomí před následujícím reprezentačním srazem, kde čeká Českou republiku přímý boj s Islandem o druhé místo, které by znamenalo účast v baráži.

První střet se seveřankami na jejich půdě se Češkám nevyvedl, prohrály 0:4. Národní tým tak má před sebou velmi důležitý duel. Zápas se odehraje v Teplicích v úterý od 17.30.

Plzeň - Dukla 5:0

Poločas: 3:0. Branky: 3. Mrázová, 29. Mrázová, 43. Polcarová, 67. Mrázová, 80. Beštová

Plzeň: Radová M. - Radová A., Karasová (80. Horáčková), Pacandová (80. Nesvedová), Polcarová, Pavlíčková (46. Němcová), 58. Maršíková (58. Tauberová), Mrázová, Markelová, Šrámková, Pelikánová (72. Beštová)

Plzeňanky čeká další zápas až další týden, kdy se utkají na Velký pátek od 11 hodin v Dobřanech s Libercem.