V 15. kole krajského přeboru bylo rozdáno celkem dvaačtyřicet žlutých karet. K tomu šest hráčů vidělo také kartu červené barvy.

Petřín – Mýto 3:2
„Nejprve to vypadalo, že to bude v pohodě, ale červená karta na začátku druhé půle nás trošku srazila. I tak si ale myslím, že jsme měli vyhrát daleko větším rozdílem,“ hodnotil duel trenér Petřína Plzeň Radek Vodrážka.
Poločas: 3:1. Branky: 12. Bendl, 26. Vohrna, 45. Zoubek z penalty – 43. a 70. Holý. Rozhodčí: Šiška. ŽK: 6:1. ČK: 55. Šulc (Petřín Plzeň). Diváci: 80.
Petřín Plzeň: Příhoda – Fiala, Nademlejnský, Lisý, Vohrna (84. Peterka), Bednář, Šulc, Šimáně (86. Kordík), Bendl (63. Kohout), Gavrylovskyy (63. Škarda), Zoubek. Trenér: Radek Vodrážka.
Mýto: Vild – Tomáš Zajíček, Abrt, Brož, Světlík, Lupáč (68. Bejček), Petr Zajíček, Holý, Smitka, Konopásek (58. Hackr), Švejda. Trenér: Zbyněk Drozda.

Stříbro – Rokycany 1:4
„Před zápasem jsem měl trošku obavy z malé umělky, na které jsme hráli. Do utkání jsme vstoupili laxně a hned v šesté minutě inkasovali. Poté jsme se ale zlepšili, měli hru pod kontrolou a zvítězili. Výsledek 4:1 je podle mě spravedlivý,“ uvedl kouč Rokycan Milan Dejmek.
Poločas: 1:2. Branky: 6. Mráček – 32. Ineman, 39. Debellis, 56. Procházka z penalty, 68. Pavel Aubrecht. Rozhodčí: Petrželka. ŽK: 3:0. Diváci: 52. Hřiště: UMT.
Stříbro: Dolejš – Demjan (57. Vyšín), Vejvoda, Dyk, Hřebík, Tůma, Mráček (46. Petrášek), Pavlas (67. Kertys), Lanfranchi, Korynta, Mikulovský. Trenér: Jakub Eliáš.
Rokycany: Jevčák – Milota, Hereit, Papáček, Pavel Aubrecht, Lukáš Aubrecht, Procházka (85. Špiroch), Ženíšek, Vaščák (74. Klír), Debellis (81. Kopečný), Ineman (70. Vileta). Trenér: Milan Dejmek.

Luby – Nýrsko 1:0
„Jsme rádi, že jsme zvítězili, protože do jara budeme vstupovat v lepší náladě. Utkání bylo vyhrocené, oba týmy si vypracovaly dost šancí. My jsme ale na rozdíl od Nýrska jednu proměnili,“ řekl k derby s rivalem lubský kouč Vladislav Smolík.
Poločas: 0:0. Branka: 55. Cole. Rozhodčí: Křen. ŽK: 2:3. ČK: Kopřiva, Lužný (oba Nýrsko – po skončení zápasu). Diváci: 160.
Luby: Hromada – Křížek, Voráč, Koželuh, Votava, Nešpor, Šťastný (71. Švec), Bureš, Cole, Pivoňka (87. Havlovic), Sysel. Trenér: Vladislav Smolík.
Nýrsko: Moravec – Kotlan (60. Výtisk), Kopřiva (79. Bastl), Varga, Tomáš György, Karel Kalivoda ml., Ivo György (79. Pavlík), Čanecký, Lužný, Brož (86. Valenta), Lucák (70. Rubáš). Trenér: Karel Kalivoda starší.

Horní Bříza – Chotíkov 4:0
„Utkání ovlivnily dvě situace. Neproměněná penalta soupeře, a také červená karta pro hostujícího hráče na unikajícího Kračka. Hosté hráli velmi dobře, ale my jsme v tomhle utkání byli naprosto produktivní,“ liboval si trenér vítězného týmu Martin Löffelman.
Poločas: 2:0. Branky: 88. a 90. Mašek, 39. Frank, 43. Kraček. Rozhodčí: Fencl. ŽK: 4:2. ČK: 47. Kluska (Chotíkov). Diváci: 80.
Horní Bříza: Schimmer – Šimice, Sedlecký (80. Příhoda), Václav Zavadil, Lavička, Milan Zavadil (57. Kouřil), Lomoz, Janka, Pavel Chocholatý (46. Mašek), Frank, Kraček. Trenér: Martin Löffelman.
Chotíkov: Šilhánek – Chotěborský, Vlk, Martin Míka, Kluska, Kučera, David Míka, Rozboud (24. Týml), Vodička (73. Nemček), Lopata, Šulan (77. Bachroň). Trenér: Petr Nykles.

Domažlice B – Rapid 3:1
„Přečkali jsme úvodní šance soupeře, ale od prvního vstřeleného gólu jsme už diktovali tempo hry. Jsme za tři body rádi,“ ulevil si trenér Jiskry B Martin Steinbrücker.
Poločas: 1:0. Branky: 40. a 49. Šmejkal, 55. Kalný – 85. Harmady. Rozhodčí: Duspiva. ŽK: 2:3. Diváci: 30.
Domažlice B: Bratanič (80. Červený) – Hojda, Šmejkal, Strnad, Waldmann, Čadek (69. Dufek), Pavlíček, Černý, Kalný (73. Souček), Kadlec, Tomáš Korelus. Trenér: Martin Steinbrücker.
Rapid: Liška – Šindelář, Špicl (55. Gesl), Hajšman, Do Thanh Tung, Klekner (62. Filipčík), Čupalka (77. Janoch), Harmady, Matějka, Keckstein, Tarhaj. Trenéři: Pavel Šimsa a Jaromír Mysliveček.

Bolevec – Tlumačov 0:1
„Na oko to moc pohledné utkání nebylo. Šlo spíš o bojovnou partii. Domácí nám ale byli těžkým soupeřem, takže i proto jsme s plným bodovým ziskem moc spokojeni,“ pochvaloval si kouč Tlumačova Pavel Čadek.
Poločas: 0:1. Branka: 30. Malík. Rozhodčí: Lego. ŽK: 0:6. ČK: 90. Brichcín (Tlumačov). Diváci: 110.
Bolevec: Körner – Pelnář, Winkelhöfer, Hibler, Zítek, Fryček (80. Fictum), Ficu (56. Vísner), Humpál, Havlíček, Šanoba, Vozian. Trenér: Michal Bublík.
Tlumačov: Touš – Leitl, Tesař, Wolf (83. Josef Hruška), Frček (77. Tomáš Čadek), Šindelář, Minařík, Malík, Luboš Hruška, Pfeifer (87. Brichcín), Podestát (90+2. Žák). Trenér: Pavel Čadek.

Vejprnice – Nepomuk 3:0
„Myslím si, že jsme byli lepším a fotbalovějším týmem a zaslouženě zvítězili. Hodně nám také pomohlo hloupé vyloučení hostujícího hráče,“ shrnul souboj s nováčkem spokojený trenér vejprnické Slavie Jiří Šámal.
Poločas: 0:0. Branky: 65. a 71. Kolář, 54. Paul. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 0:5. ČK: 61. Michal Baran (Nepomuk). Diváci: 50.
Vejprnice: Vavrík – Šura (73. Šmídl), Puhlovský, Rada, Bárta, Krejčí (66. Svoboda), Rauch (73. Heindl), Robert Křen, Kolář, Heller, Paul. Trenér: Jiří Šámal.
Nepomuk: Baroch – Voráček, Šafanda, Zajíc, Kozák, Radek Rous (68. Jan Rous), Michal Baran, Kalabza, Viktora, Kašpar (85. Panc), Šmíd. Trenér: Josef Viktora.

Zruč – Lhota 1:1
„Soupeř byl pohyblivější, vytvořil si pár šancí. Na druhou stranu, i my jsme hrozili. Nastřelili jsme tři tyčky. Remíza je v konečném zúčtování spravedlivá,“ komentoval nerozhodnou partii kouč Zruče Jaroslav Urbánek.
PK: 1:4. Poločas: 0:1. Branky: 59. Róth – 21. Štverák. Rozhodčí: Pena. ŽK: 1:4. Diváci: 101.
Zruč: Zach – Kohout, Korelus, Tobrman, Pavel, Fryček, Hucl (30. Róth), Pechman, Adam Král, David Král, Lang (46. Polák). Trenér: Jaroslav Urbánek.
Lhota: Böhm – Záhrobský, David Křížek, Michael Křížek, Černý, Horník, Kalabza, Šroubek, Langer (69. Bezdička), Varga, Štverák. Trenér: Eduard Kubata.