V ofenzivě ale tentokrát podala daleko lepší výkon než proti mladíkům z Viktorie a na SENCO nestačila poměrem 2:3. „Nebyli jsme kompletní, navíc jsme věděli, že Doubravka minule porazila Tachov 4:1, takže jsme měli, byť se jedná stále o přípravu, před zápasem trošičku obavy. Nakonec jsme ale odehráli docela slušné utkání, ve kterém jsme především poctivě bránili," komentoval dění na hřišti jeden z trenérů vejprnického mužstva Lukáš Paul.

Vejprnice podlehly divizní Doubravce. Paul: Ale můžeme být celkem spokojení

SENCO po prvním poločase vedlo 2:0. „Zaslouženě, do žádné šance nás domácí nepustili," uznal kouč Slavie. „Po změně stran jsme se ovšem osmělili směrem do ofenzivy a dokázali vyrovnat na 2:2," potěšilo ho zmrtvýchvstání jeho svěřenců. Divizní Doubravka nakonec ale přece jen potvrdila roli favorita a v závěru vstřelila rozhodující branku, na kterou už bojující Vejprnice nedokázaly zareagovat. „Ale je to stále jen příprava. Myslím si, že můžeme být s výkonem, obzvlášť ve složení, ve kterém jsme proti Doubravce teď nastoupili, celkem spokojení," doplnil trenér Slavie Lukáš Paul k hodnocení pro Deník.

V příštím týdnu čekají Slavii hned dva zápasy. Ve čtvrtek od 17 hodin dohrávka 2. kola Poháru Plzeňského krajského fotbalového svazu (PKFS) proti Chrástu (UMT Vejprnice) a v neděli dopoledne (začátek je naplánován na desátou hodinu) přátelské utkání na Prokopávce proti Bolevci. Doubravky by měla v sobotu 18. února v 10.30 hodin vyzvat v domácím prostředí divizní Březovou, která v sobotu (dnes) přehrála v malém derby Mariánské Lázně 5:3.