Vítěznou branku duelu vstřelil sedmnáctiletý Jan Kulhavý, který do Domažlic přišel z pražské Slavie. Již čtvrtou penaltovou výhru v řadě si na své konto připsali fotbalisté Chotíkova, kteří po remíze 1:1 tímto způsobem zdeptali i Lhotu.

Domažlice B – Nýrsko 3:2

„Zvítězili jsme, ale chtěl bych pochválit také soupeře. Nýrsko bylo rozhodně nejtěžším soupeřem, se kterým jsme se na podzim zatím utkali. Tento zápas měl z obou stran nadstandardní úroveň,“ řekl po zápase trenér Jiskry B Pavel Javorský.

Poločas: 2:2. Branky: 26. Hrubý, 37. Javorský, 56. Kulhavý – 16. Tomáš György z penalty, 31. O. Kadlec. Rozhodčí: Homr. ŽK: 1:2. Diváci: 108.

Domažlice B: Švihořík – T. Korelus, D. Lešek, O. Pek (82. Kalný), Hojda, Vlček, Hrubý (90. Nguyen Dang Quang), Vojtko (79. Reininger), Kulhavý, Šmejkal (88. Peroutka), Pavel Javorský. Trenér: Pavel Javorský.

Nýrsko: Toul – Pavlík (60. Šnour), Výtisk (84. Hájek), Kopřiva, Tomáš György, Lucák, Ivo György (62. Trumpeš), Čanecký, Lužný, Martin Brož (88. Bastl), O. Kadlec. Trenér: Karel Kalivoda starší.

Zruč – Nepomuk 5:1

„Hosté k nám přijeli hrát otevřený fotbal a také se ujali vedení. Jenže díky tomuto stylu jsme se dokázali prosadit do jejich otevřené obrany a nakonec zvítězili,“ uvedl kouč Zruče Jaroslav Urbánek.

Poločas: 3:1. Branky: 25. a 40. z penalty A. Král, 59. a 68. Róth, 16. Kazda – 14. R. Rous. Rozhodčí: Mifková. ŽK: 1:1. Diváci: 114.

Zruč: Zach – Pechman, D. Král (60. F. Korelus), Pavel, A. Král, Róth (68. Polák), M. Fryček, Knakal, Kazda (74. Sperl), O. Mašek (57. Lang), Tobrman. Trenér: Jaroslav Urbánek.

Nepomuk: Baroch – M. Kašpar, Jan Nový (74. A. Viktora), D. Šmíd (74. Březák), Voráček, Šafanda, R. Rous (69. Váňa), Kozák, Vosyka, Michal Baran, J. Kalabza. Trenér: Josef Viktora.

Stříbro – Vejprnice 2:0

„Velmi kvalitní utkání se silným protivníkem, který nám rozhodně nedal nic zadarmo. Hráče bych chtěl za předvedený výkon pochválit, důležitá výhra. V závěru ještě na hřišti plály emoce,“ shrnul duel kouč Baníku Jan Kraus.

Poločas: 1:0. Branky: 25. Vejvoda, 89. Pavlas z penalty. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 1:3. ČK: 87. Turek (Vejprnice). Diváci: 122.

Stříbro: E. Hruška – Vyšín, Pavlas, Křehlík, Tůma (84. Čoka), Dyk, Vejvoda, Radek Skopový, Bůžek, Demjan (90. Kertis), Bronec. Trenér: Jan Kraus.

Vejprnice: Turek – Heindl (75. D. Křen), Bernard, Potoček, Kramer, Bárta, R. Křen, Krejčí, Kotva (87. Vavrík), Puhlovský, J. Král. Trenér: Jiří Šámal.

Horní Bříza – Holýšov 3:0

„Tří bodů si moc vážíme, protože se nám v týdnu zranili další dva hráči, a do zápasu jsme opět vstupovali v okleštěné sestavě. V zápase jsme byli kromě patnácti minut na začátku druhé půle lepším týmem a po zásluze zvítězili,“ měl jasno trenér vítězného týmu Aleš Zach.

Poločas: 1:0. Branky: 31. z penalty a 67. Trojanec, 55. Kellich. Rozhodčí: Duspiva. ŽK: 0:1. Diváci: 120. Hřiště: Ledce.

Horní Bříza: Schimmer – V. Zavadil, Lavička, P. Voves, Kouřil, Netáhlo, Kellich (63. Lomoz), Trojanec, Do Thanh Tung , Kraček, J. Paukner. Trenér: Aleš Zach.

Holýšov: Janča – Trhlík, Remiáš, Vítek, Černohorský, Manowetz, Valachovič, Šperl, Stehlík (70. Šimka), Vnouček (46. Procházka, 79. Radim Baxa), Radek Kraus. Trenér: Jiří Jakš.

Chotíkov – Lhota 1:1

„Zaslouženě vítězství, měli jsme více šancí i více ze hry, ale pořád se trápíme v koncovce. V penaltách jsme ale díky Lukáši Němcovi znovu uspěli,“ radoval se hrající kouč Chotíkova Petr Kučera.

Pokutové kopy: 4:2. Poločas: 0:1. Branky: 90+3. Lukáš Vlk – 33. Štverák z penalty. Rozhodčí: Mazanec. ŽK: 4:5. Diváci: 90.

Chotíkov: Němec – Kluska (66. Jan Nový), Votava (72. Šulan), Šlajs, Týml (86. Lukáš Vlk), Jakub Vlk, David Míka, Michal Prais, Buchta, Kučera, Martin Míka. Trenér: Petr Kučera.

Lhota: L. Böhm – Z. Černý, Langer (69. Horník), P. Suda, Šroubek, Kohout, Kotrnoch (90. Pavel Nový), P. Kalabza (79. M. Křížek), M. Varga, Matas (90+1. Záhrobský), Štverák (88. D. Křížek). Trenér: Petr Nykles.

Bolevec – Meclov 1:1

„Velký boj na těžkém terénu, ve kterém jsme měli více šancí, ale nakonec jsme museli být rádi, že soupeř v závěru neproměnil obrovskou příležitost,“ přiznal trenér Meclova Jiří Vogeltanz.

Pokutové kopy: 4:5. Poločas: 0:0. Branky: 48. Pelnář – 62. Tolar. Rozhodčí: Kubec. ŽK: 4:2. Diváci: 70. Hřiště: Bukovec.

Bolevec: Kalčík – T. Lešek, Pelnář, Šanoba, Thomayer, Zítek (90+1. Běl), Vraštil, J. Kašpar (73. Hibler), Šnaider, Vísner (88. Greif), Winkelhöfer (79. Nguyen Xuan Huy). Trenér: Michal Bublík.

Meclov: J. Dolejš – Hartl, Pačesný, Kubica (79. Strouhal), Jireček, Obdržálek, Klíma (59. Suchý), Tolar, Ratner (85. J. Řezníček) Čižikov, F. Němec. Trenér: Jiří Vogeltanz.

Černice – Tlumačov 3:0

„Velmi těžký zápas. Soupeř u nás totiž odehrál dobrou partii. Až do našeho druhého gólu to bylo zcela otevřené a mohlo se stát cokoliv,“ hodnotil duel s Chody hlavní trenér Černic Petr Kural.

Poločas: 1:0. Branky: 39. Pechek, 70. Skala, 87. Peterka. Rozhodčí: Šálková. ŽK: 1:2. Diváci: 100.

Černice: Bouzek – Eger (87. Toman), Pinc, Mlnařík, Skala, J. Müller, Hrach, Peterka (88. Chvojka), Krystl (88. M. Müller), Pechek, Huml. Trenér: Petr Kural.

Tlumačov: Touš – Rottenborn (81. T. Šindelář), Džugan, Hamor, L. Hruška, J. Korelus, T. Čadek (74. Řezníček), Copák, Wolf, Malík, Žák. Trenér: Pavel Čadek.

Staňkov – Rapid 2:6

„Výsledek odpovídá dění na hřišti, zasloužená výhra,“ liboval si trenér Rapidu Plzeň Jaromír Mysliveček.

Poločas: 1:2. Branky: 2. Kolros, 59. F. Dolejš – 69. a 85. J. Šmíd, 24. Klekner, 28. J. Šindelář, 56. Filipčík, 62. Harmady. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 0:2. Diváci: 86.

Staňkov: Jánský – F. Dolejš, Hrdina (85. M. Liška), Záhoř, Čonka, Tlustý, V. Voves (70. Pergl), Mifek, Drudík (85. Vacík), Gust, Kolros (46. Vrba). Trenér: Milan Kucharič.

Rapid Plzeň: Beke – J. Šindelář, Kořenek, Hajšman, Filipčík, Klekner, Čupalka, Harmady, Matějka (72. Veber), J. Šmíd, J. Kadlec (63. Žemlička). Trenér: Jaromír Mysliveček.