Rokycany – Jiskra B 5:1

„Soupeř sice nepřijel v optimálním složení, ale my jsme podali opravdu skvělý výkon. Takhle bychom chtěli hrát pokaždé,“ rozplýval se po demolici Chodů trenér Rokycan Milan Dejmek.

Poločas: 4:0. Branky: 2. Papáček, 8. Debellis, 15. P. Aubrecht, 27. Procházka, 64. Hereit – 71. Šmejkal z penalty. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 1:3. Diváci: 90.

Rokycany: Jevčák – Milota (88. Plzák), Hereit, Papáček, L. Aubrecht, Procházka, P. Aubrecht (83. Cibula), Ženíšek (72. Chmelíř), Vaščák (69. Vileta), Debellis, Ineman (46. Kopečný). Trenér: Milan Dejmek.

Domažlice B: Bratanič – Hojda, Šmejkal, Strnad, Šťastný, Waldmann, Čadek (73. Dufek), Pavlíček, Černý, Kalný (68. Souček), Nemeš. Trenér: Martin Steinbrücker.

Chotíkov – Zruč 2:3

„Asi jsme trošku využili toho, že Chotíkov nastoupil v docela oslabené sestavě. V prvním poločase byl zápas takový nemastný. Ve druhém dějství jsme ale zlepšili pohyb a myslím si, že jsme zaslouženě vyhráli,“ řekl trenér Zruče Jaroslav Urbánek.

Poločas: 1:1. Branky: 33. Týml, 90. Bachroň – 22. Hucl, 53. Tobrman, 85. Trnka. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 3:3. ČK: 79. Rozboud (Chotíkov). Diváci: 66.

Chotíkov: Šilhánek – Chotěborský, Kučera, Lopata, M. Míka, Rozboud, Vlk, Týml, Vodička (84. Nemček), Kluska, Šulan (70. Bachroň). Trenér: Petr Nykles.

Zruč: Zach – Kohout, Korous (57. Lang), Tobrman, Pavel, Polák, Hucl (79. Trnka), Pechman, A. Král, Mašek, D. Král. Trenér: Jaroslav Urbánek.

Horní Bříza – Nýrsko 1:0

„První poločas byl z naší strany dobrý, vypracovali jsme si tři šance. Bohužel, zastavilo nás břevno, tyč a boční síť. Ve druhé půli se soupeř zlepšil a zatlačil nás. V těchto chvílích se ale vyznamenal brankář Schimmer. Pak jsme se po chybě Nýrska dostali do vedení a výsledek 1:0 ubránili až do konce,“ uvedl kouč Horní Břízy Martin Löffelman.

Poločas: 0:0. Branka: 71. Kraček. Rozhodčí: König. ŽK: 3:3. Diváci: 130.

Horní Bříza: Schimmer – Šimice, Sedlecký (52. Chocholatý), V. Zavadil, Lavička, M. Zavadil, Lomoz (90. Příhoda), Janka, Frank, Kraček, Mašek (63. Paukner). Trenér: Martin Löffelman.

Nýrsko: Moravec – Výtisk, Kopřiva, Varga, T. György, K. Kalivoda ml. (80. Rubáš), Čanecký, Lužný, Brož (87. Pavlík), Lucák, Bastl (63 I. György). Trenér: Karel Kalivoda st.

Fotbalisté Viktorie Plzeň doma ve FORTUNA:LIZE jen remizovali s Příbramí 1:1.
Viktoria doma ztratila body s Příbramí

Lhota – Bolevec 3:1

„Vítězství se nerodilo lehce. Bolevec rozhodně nehrál jako outsider, jako by to podle tabulky mohlo vypadat. Nám trvalo dlouho, než jsme se proti němu gólově prosadili,“ hodnotil duel trenér Lhoty Eduard Kubata.

Poločas: 0:0. Branky: 63. Štverák, 69. Bezdička, 90. Černý – 82. Pelnář. Rozhodčí: Fencl. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Hřiště: NT Tlučná.

Lhota: Böhm – Záhrobský, P. Suda, V. Suda, D. Křížek (62. M. Křížek), Černý, Horník, Šroubek, Langer (62. Bezdička), Varga, Štverák (89. Kalabza). Trenér: Eduard Kubata.

Bolevec: Körner – Pelnář, Winkelhöfer, Hibler, Zítek (86. Hackr), Fictum (78. Šanoba), Ficu (46. Vísner), Humpál, Soukup, Havlíček, Thomayer. Trenér: Michal Bublík.

Rapid – Vejprnice 1:1

„Vyrovnané utkání, kterému remíza sluší. Bylo to klasické derby, víc než o fotbalovost šlo o bojovnost. V penaltách nás podržel mladý brankář Liška,“ liboval si jeden z trenérů Rapidu Plzeň Jaromír Mysliveček.

PK: 4:2. Poločas: 1:0. Branky: 14. Heindl vlastní – 59. Paul. Rozhodčí: Jakš. ŽK: 3:5. Diváci: 70.

Rapid: Liška – Šindelář, Špicl (76. Gesl), Hajšman, Do Than Tung, Klekner, Čupalka, Harmady, Matějka, Keckstein, Filipčík. Trenéři: Pavel Šimsa a Jaromír Mysliveček.

Vejprnice: Faltus – Heindl (83. Csambal), Puhlovský, Rada, Bárta, Krejčí, Rauch, Šura (89. D. Král), Kolář, Paul, Heller. Trenér: Jiří Šámal.

Tlumačov – Petřín 2:4

„Těžký zápas, domácí hráli velmi dobře a hned v úvodu se dostali do vedení. My jsme zápas ale nakonec dokázali otočit. Výhry si moc vážíme,“ oddechl si trenér vedoucího Petřína Radek Vodrážka.

Poločas: 1:3. Branky: 1. Frček z penalty, 86. Wolf – 9. Lisý, 17. Gavrylovskyy, 18. Šimáně, 64. Vohrna. Rozhodčí: Bína. ŽK: 2:1. Diváci: 170.

Tlumačov: Touš – Leitl, Tesař, Wolf, Frček (61. Řezníček), Copák, Šindelář (78. Podestát), Minařík, Malík, Žák (71. Hruška), Pfeifer (83. Svatoš). Trenér: Pavel Čadek.

Petřín: Suchý – Fiala (79. Huml), Nademlejnský (71. Kohout), Lisý, Vohrna, Bednář, Šulc, Šimáně, Levý (46. Zoubek), Bendl (83. Příhoda), Gavrylovskyy (65. Kordík). Trenér: Radek Vodrážka.

Zklamaný kapitán Viktorie U19 Pavel Šulc po prohraném zápase s Realem Madrid. Nyní musel přijmout také porážku na půdě Dukly.
Starší dorost Viktorie prohrál na Dukle

Nepomuk – Luby 3:1

Hosté z Lubů prodloužili čekání na první venkovní body v součtu s loňskou sezonou již na devět zápasů. V těchto duelech navíc Luby inkasovaly 47 branek. Poslední tříbodové vítězství se tak datuje k začátku června, kdy Luby vyhrály na Rapidu Plzeň 2:0.

Poločas: 2:0. Branky: 25. a 49. Šafanda, 28. Michal Baran – 53. Nešpor. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 4:1. Diváci: 100.

Nepomuk: Baroch – Voráček, Šafanda, Zajíc, Kozák, J. Rous (89. Váňa), Vosyka (72. Šmíd), Michal Baran (83. Marek Baran), Kalabza, Viktora (67. R. Rous), Březák (20. Panc). Trenér: Josef Viktora.

Luby: Hromada – Veselka, Lávička, Voráč, Nešpor, Šťastný (46. Votava), Bureš (83. Rašek), Cole, Koželuh, Holý, Švec. Trenér: Vladislav Smolík.

Mýto – Stříbro 3:0

„První poločas nebyl z naší strany dobrý. Možná, že jsme soupeře trošku podcenili. Za výkon ve druhé části hry jsme si ale tři body zasloužili,“ měl jasno trenér vítězů z Mýta Zbyněk Drozda.

Poločas: 1:0. Branky: 29. Holý, 48. Smitka, 63. Konopásek. Rozhodčí: Ruda. ŽK: 2:1. Diváci: 184.

Mýto: Vild – T. Zajíček (46. Svoboda), Abrt, Brož (46. Tyc)Světlík (46. Hackr), Smitka, P. Zajíček, Holý, Štych (28. Konopásek), Lupáč (82. Burket), Švejda. Trenér: Zbyněk Drozda.

Stříbro: Dolejš – Demjan (59. Vyšín), Vejvoda, Dyk, Hřebík, Tůma, Bůžek, Pavlas (46. Mráček), Lanfranchi, Korynta, Mikulovský. Trenér: Jakub Eliáš.