A vedli si velice dobře. Fotbalisté Rapidu po velice solidním výkonu uhráli cennou remízu 4:4. Gólově se v barvách plzeňského celku prosadili Jandík, Daniel Koranda, Tadeáš Drtil a jeden gól si Hořovičtí dali sami. Rapid tak po remíze s Tachovem (1:1) a těsné porážce v Rokycanech (2:3) opět s divizním soupeřem nepropadl, ba právě naopak. „Byla to docela přestřelka. Prohrávali jsme o dva góly, srovnali jsme, pak zase ztráceli, ale nakonec jsme dokázali vyrovnat. Celkově musím kluky pochválit, myslím si, že podali velice dobrý výkon a ukázali si, že se mohou měřit i se soupeři, kteří hrají vyšší soutěž," hodnotil osmigólovou přestřelku jeden z trenérů Rapidu Plzeň Pavel Šimsa.

Jeho tým v zimní přípravě odehrál už sedm zápasů. Se Stříbrem, Nepomukem a Sušicí zvítězil (celkem nastřílel osmnáct branek a inkasoval pouhé dvě). Remízu uhrál s Tachovem, Jiskrou Třeboň a Hořovicemi a podlehl pouze divizním Rokycanům a třetiligovému béčku Viktorie Plzeň. Teď už Rapid Plzeň čeká jen generálka s Nýrskem (2. března od 12.30 hodin na UMT SENCO), pak už odstartuje druhou polovinu jarní části krajského přeboru doma proti Zruči.

Fotbalisté FC Rokycany (na snímku hráči v bílých dresech z posledního přípravného utkání s Motorletem) hrají opět v Praze, tentokrát změří síly s Admirou.
Zimní příprava: Rokycany vyrukují na Admiru, Radnice jedou do Dobříše