Zatímco na plzeňského soupeře nestačili a podlehli mu 2:4, protivníka ze sousední země porazili jednoznačně 4:1, přestože jako první inkasovali. „S Viktorkou to byl velice zajímavý zápas. Sice jsme prohráli, ale na šance to bylo vlastně více méně vyrovnané utkání. Od Lamu, který hraje Landesligu, jsem čekal víc," konstatoval hlavní trenér divizního Petřína Radek Vodrážka.

Ten musel před sobotním dvojbojem řešit výrazné problémy. „Chybělo nám z důvodu zranění a nemoci přesně dvacet hráčů. Proti Viktorii nastoupilo deset kluků, proti Lamu jen Bednář, Kohout a Štefl. Jinak hráli kluci z devatenáctky," vysvětlil Radek Vodrážka. „A Lam i tak sesekali jako malinu," těšilo jej moc.

SK Petřín Plzeň (na snímku fotbalisté v červených dresech), archiv.Trenér Radek Vodrážka.Zdroj: David Koranda

Jinak má padesátiletý kouč velké starosti. „Těch zraněných je až moc. Situace je naprosto šílená. Nevím, čím to je. Snad, že jsme teď měli náročný program, soustředění, ale… doufám, že se nám někteří kluci v příštím týdnu už vrátí. Je to samozřejmě komplikace směrem k plánům a dalšímu programu v zimní přípravě," uvědomuje si kouč čtvrtého týmu podzimní části FORTUNA divize A.

Za týden čeká Plzeňany další dvojzápas. Od 10 hodin se na domácí půdě střetnou se Stříbrem, po skončení duelu vyzvou třetiligové Karlovy Vary.

FC Rokycany (fotbalisté v zelených dresech), ilustrační snímek.
Rokycany porazily divizní Slaný. Teď si to namíří na soustředění v Úborsku