Reportéři Deníku v Plzeňském kraji vybrali tři stadiony, kterým udělili divoké karty. Ale pokud vám ve výběru některé krásné fotbalové stánky chybí, tak vězte, že to je záměr. Vybírali jsme totiž pouze v nižších krajských soutěžích I. B třídě i v okresech.

SOUTĚŽ: Hledá se nejlepší fotbalová adresa
Mimořádná soutěž Deníku: Hledá se nejlepší fotbalová adresa v Plzeňském kraji

Proto jsme celkem logicky pominuli domažlický městský stadion Na Střelnici i nádherný areál v Přešticích, které byly nedávno zrekonstruovány kvůli evropskému šampionátu juniorek ve fotbale. Ale i některé stánky týmů z krajského přeboru by si jistě zasloužily nominaci.

Jak nominovat vaše oblíbené místo?
Stačí maličkost: pošlete email na adresu fotbalova.soutez@denik.cz. K zařazení do soutěžní ankety je zapotřebí adresa fotbalového areálu, minimálně jedna fotka ze hřiště, tribuny či zázemí, zdůvodnění nominace a jméno nominujícího. Nominace přijímáme do 28. března.

My jsme však zvolili jinou cestu, a proto vám nabízíme stadionky v Dobřanech, kam zavítala v létě i plzeňská Viktoria, v Rakové, kde se zase pro změnu pravidelně koná Zaměstnanecká liga Deníku, a Janovicích nad Úhlavou.

Samozřejmě víme, že skvělých fotbalových adres máme v Plzeňském kraji mnohem víc, a neradi bychom tyto čtyři zvýhodňovali. Proto přihlaste svůj areál co nejdříve, abychom měli prostor představit ho na webových stránkách Deníku.

No a pak už zbývá jediné, dát svému oblíbenému areálu co nejvíc hlasů, odměna rozhodně stojí za to.

Michal Lukeš.
Perfektní hřiště, kvalitní zázemí. Ideální fotbalový areál mají v Janovicích