Nýrsko – Mýto 0:2

„Co se týče fotbalovosti, tak jsme zatím narazili na nejlepšího soupeře. Domácí hráli velmi dobře a pro nás to byl nesmírně těžký zápas. Chtěl bych pochválit celé mužstvo, jmenovitě pak Holého, Havla a brankáře Vilda,“ komentoval kouč Mýta Zbyněk Drozda.

Poločas: 0:1. Branky: 25. Holý, 71. Lupáč. Rozhodčí: Ruda. ŽK: 2:1. Diváci: 127.

Nýrsko: Moravec – Výtisk, Kopřiva (87. Pavlík), Varga, Tomáš György (86. Valenta), Kalivoda, Trumpeš (76. Kotlan), Čanecký, Lužný, Brož (71. Brož), Kotáb. Trenér: Karel Kalivoda st.

Mýto: Vild – Smitka, Abrt, Světlík, Štych, Bejček, Lupáč (89. Dongres), Havel, Rieger, Holý, Konopásek (86. Burket). Trenér: Zbyněk Drozda.

Horní Bříza – Petřín 1:1

„Zisk dvou bodů je asi vzhledem k průběhu zápasu spravedlivý. Byli jsme možná o trošku lepším týmem, ale domácí hráli také velmi dobře,“ uvedl trenér Petřína Radek Vodrážka.

PK: 1:4. Poločas: 1:1. Branky: 43. Janka z penalty – 45. Šimáně. Rozhodčí: Duspiva. ŽK: 1:3. Diváci: 120.

Horní Bříza: Schimmer – Kožíšek, Lavička, Zavadil, Rous, Kouřil (68. Lomoz), Janka, Chocholatý (60. Jan Paukner), Frank, Kraček (89. Příhoda, 90+2. Martin Paukner), Mašek. Trenér: Martin Löffelman.

Petřín: Suchý (90. Hrabačka) – Fiala, Lisý, Nademlejnský, Vohrna, Bednář, Šimáně, Bendl (76. Kohout), Šulc (Krystl), Gavrylovskyy (66. Peterka), Zoubek. Trenér: Radek Vodrážka.

Luby – Stříbro 2:0

„Jsem rád, že jsme k utkání přistoupili úplně jinak než k zápasu v Domažlicích. Trošku jsme přeskupili řady, sestavu postavili na dorostencích, a to se nakonec ukázalo jako dobrý tah. Pochválit ale musím také soupeře, protože hrál velmi dobře,“ řekl spokojený trenér vítězů z Lubů Vladislav Smolík.

Poločas: 1:0. Branky: 3. Šůs, 64. Sýkora. Rozhodčí: Lhoták. ŽK: 3:3. ČK: 75. Tůma (Stříbro). Diváci: 145.

Luby: Hromada – Veselka, Mašek, Voráč, Sýkora, Votava, Maňas (87. Hora), Šůs (90+2. Sydorenko), Matěj Pivoňka, Bureš, Rašek (84. Holý). Trenér: Vladislav Smolík.

Stříbro: Dolejš – Eliáš, Lanfranchi, Vejvoda, Hřebík, Bůžek, Dyk, Mráček (27. Beneš), Tůma, Demjan (46. Paidych, 83. Pleško), Pavlas (72. Petrlák). Trenéři: Lukáš Pleško a Jakub Eliáš.

Michael Krmenčík.
Nominace vedle Messiho, teď Krmenčík přepíná na ligu: S Jabloncem čekám boj

Rapid Plzeň – Lhota 1:2

„Bylo to bojovné utkání jako pokaždé, když hrajeme s Rapidem. Myslím si však, že jsme byli fotbalovějším celkem a po zásluze to ve druhém poločase zúročili,“ liboval si asistent trenéra Lhoty Josef Humeník.

Poločas: 1:0. Branky: 29. Harmady z penalty – 64. Kotrnoch, 73. Štverák. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 5:3. Diváci: 45.

Rapid Plzeň: Beke – Šindelář, Keckstein, Tarhaj, Filipčík, Do Than Tung, Klekner, Špicl (81. Janoch), Harmady, Matějka, Gesl. Trenér: Pavel Šimsa.

Lhota: Böhm – Záhrobský, David Křížek, Michael Křížek, Horník, Bezdička (90. Novák), Šroubek, Langer (78. Kalabza), Kotrnoch, Varga, Štverák. Trenéř: Eduard Kubata.

Chotíkov – Tlumačov 3:2

„Ze zápasu jsem měl trošku obavy, protože nám shodou okolností chybělo sedm hráčů. Bylo nás přesně deset, požádal jsem navíc dva kluky z béčka, takže jsme mohli hrát. Myslím si, že i přes to všechno jsme byli lepším týmem, ale neproměňovali jsme šance. Navíc soupeř zvládal brejky. Nakonec to byl boj až do závěrečného hvizdu,“ shrnul duel s nováčkem soutěže šťastný chotíkovský kouč Petr Nykles.

Poločas: 1:1. Branky: 44. Rozboud, 54. Kučera, 60. Slavík z penalty – 18. Minařík, 72. Pfeifer. Rozhodčí: Mazanec. ŽK: 3:5. Diváci: 50.

Chotíkov: Šilhánek – Chotěborský, Kučera, Lopata, Pechler, Prais, Rozboud (90. Smutný), Slavík, Šulan (80. Buchta), Týml (87. Ježek), Vlk. Trenér: Petr Nykles.

Tlumačov: Touš – Leitl, Řezníček, Tesař, Žák (68. Tomáš Čadek), Hruška, Pfeifer, Frček, Šot, Minařík (65. Podestát), Malík. Trenér: Pavel Čadek.

Vejprnice – Domažlice B 1:0

„Vyšel nám úvod utkání, ve kterém jsme vstřelili branku. Poté soupeř převzal taktovku zápasu do svých rukou, ale kromě jedné šance si vážnější střeleckou možnost nevypracoval. Za nasazení a bojovnost jsme si tři body možná zasloužili,“ měl jasno hlavní trenér Vejprnic Jiří Šámal.

Poločas: 1:0. Branka: 9. Svoboda. Rozhodčí: Říha. ŽK: 4:0. Diváci: 80.

Vejprnice: Faltus – Puhlovský, Havránek, Rada, Bárta, Svoboda, Křen, Kolář (90. Šmídl), Rauch (80. Krejčí), Šura (72. Král), Paul. Trenér: Jiří Šámal.

Domažlice B: Bratanič – Kadlec, Černý, Hojda, Šťastný, Kubr, Jakub Korelus, Waldmann, Tomáš Korelus, Kalný (74. Bláha), Dufek (46. Reininger). Trenér: Martin Steinbrücker.

Utkání 4. kola hokejové extraligy: HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň, 23. září 2018 v Ostravě. Na snímku radost plzeňských hráčů, Guláš Milan, Kaňák Lukáš a Stach David.
Hokejová Plzeň obrala  Vítkovice o neporazitelnost i o body

Zruč – Bolevec 4:1

Souboj nováčků ovládla i díky dvěma gólům kanonýra Rótha domácí Zruč.

Poločas: 3:0. Branky: 31. a 85. Róth, 35. Tobrman, 42. Kohout - 69. Pelnář. Rozhodčí: Kulhánek. ŽK: 3:4. Diváci: 155.

Zruč: Zach - Pavel, Pechman, Korelus, Adam Král, Róth, Polák (58. Hucl), Kohout (68. Husník), Fryček (76. Mošna), Korous, Tobrman. Trenér: Jaroslav Urbánek.

Bolevec: Körner - Hibler, Humpál, Havlíček, Pelnář, Šanoba, Zítek, Soukup (35. Ficu), Thomayer (49. Fictum), Fryček, Vísner. Trenér: Michal Bublík.

Nepomuk – Rokycany 1:1

Duel domácího Nepomuku s Rokycany rozhodovaly až penalty.

PK: 2:4. Poločas: 0:1. Branky: 61. Voráček - 16. Debellis. Rozhodčí: Pena. ŽK: 1:2. Diváci: 121.

Nepomuk: Baroch - Voráček, Šafanda, Zajíc, Radek Rous, Kozák, Vosyka (80. Šmíd), Michal Baran (88. Marek Baran), Kalabza, Březák (75. Panc), Kašpar (46. Jan Rous). Trenér: J. Viktora.

Rokycany: Jevčák - Milota (62. Stejskal), Hereit, Papáček, L. Aubrecht, Procházka, P. Aubrecht, Ženíšek (76. Kroc), Vaščák, Debellis, Ineman (58. Votava). Trenér: Milan Dejmek.