„Výsledek je to jediné, s čím můžeme být spokojení," přemítal zkušený kouč. „Výkon z naší strany opět nebyl ideální. Špatně bráníme, jsme pomalí. Prostě nám to moc nejde," pálil trenér Nykles ostře do svých řad a naopak pochválil soupeře, jemuž v krajské I. A třídy patří po podzimní části poslední pozice. 

Lhota zdolala Bolevec. Nykles: Výsledek je to jediné, s čím můžeme být spokojení

„Bojovný, běhavý a snaživý soupeř. Bolevec nám zápas dost znepříjemnil. Troufnu si říct, že měl asi i více brankových příležitostí," uznal Petr Nykles.

Zatímco na straně Lhoty po generálce i přes výhru zavládly spíše rozporuplné pocity, v boleveckém táboře panovala odlišná nálada.

„Opět za nás nastoupilo deset kluků, kteří jsou věkem ještě dorostenci. I když jsme nakonec prohráli, musím hráče za výkon pochválit. Dokonce si myslím, že jsme měli více šancí než Lhota," tvrdil hrající kouč Bolevce Michal Bublík, který už netrpělivě vyhlíží start jarní části sezony v I. A třídě.

„Na úvod hrajeme třikrát doma, se soupeři ze špičky tabulky. Zachránit se pro nás bude i kvůli špatnému podzimu nesmírně složité, musel by se stát zázrak, ale i tak se už moc těšíme, až to celé vypukne," dodal na závěr Michal Bublík.