„Myslím si, že jsme prvních třicet minut hráli dobrý fotbal, dali gól a měli i další šance," řekl po zápase lhotský kormidelník Petr Nykles. Pak se ovšem mávnutím kouzelného proutku karty zcela obrátily. „Najednou jsme přestali hrát, úplně jsme vyklidili hřiště," zlobil se Nykles, ale pochválil mladého brankáře Šimona Smolu. „Předvedl několik skvělých zákroků," podotknul trenér žlutočerných.

Fotogalerie: Lhota schytala v Přešticích debakl. Spoléháme jeden na druhého, čertil se trenér

Ti už se do konce zápasu nezmátořili a nakonec utrpěli hrozivý debakl 1:5. „Ještě dokážu pochopit, když se nedaří, ale spíš mi dělá starosti to, že hráči vůbec nebojují, jsou málo důrazní a spoléhají spíš jeden na druhého, z čehož ostatně padly tři góly Přeštic, které jsme dostali po standardkách," uvedl.

„Přitom jsme až na pár výjimek do Přeštic jeli v plné síle. Jenomže bez nasazení a bojovnosti to zkrátka nepůjde, takhle prohrajeme úplně s každým," uvědomuje si kouč, jehož družina hraje poslední utkání před startem jarní části krajského přeboru v sobotu 25. února od 13.30 hodin na poměrně nové umělé trávě v půvabném areálu Prokopávka v Plzni s domácím Bolevcem, který o víkendu doma v přípravném utkání překvapivě remizoval s vejprnickou Slavií (2:2).