Ten nejprve ve svém hodnocení ocenil výkon boleveckého soupeře z I. A třídy. „Soupeř mě mile překvapil, v kádru má hodně mladých kluků, kteří po hřišti lítali, a také technicky na tom byli velmi dobře. Bolevec byl nepříjemným soupeřem a my se nakonec strachovali o výhru až do konce,“ připustil kouč.

Nyklesovi tentokrát chybělo několikrát hráčů, ale poprvé vyzkoušel novou posilu ze Stříbra. „Radek Dyk s námi absolvoval jeden trénink, předtím byl nachlazený, takže odehrál poločas, ale musím říct, že jsem s jeho výkonem spokojený. Bude to pro nás platná posila,“ myslí si třiapadesátiletý lodivod.

Lhota přestřílela Bolevec. Trenér ocenil novou posilu ze Stříbra, ale i soupeře

Ten závěrem okomentoval také výkon svého mužstva. „Nebylo to ještě ono, ale špatné rozhodně také ne. Na můj vkus jsme ale vytvářeli příliš jednoduchých ztrát, které by se nám v mistrovských zápasech mohli vymstít. Věřím ale, že do začátku sezony tyto nedostatky odstraníme a budeme hrát v přeboru zase nahoře, stejně jako vloni,“ přeje si Petr Nykles, trenér fotbalistů TJ Sokol Lhota.

Před ostrým začátkem nové sezony v krajském přeboru sehrají žlutočerní ještě dva přátelské zápasy. Ten první v neděli od 18 hodin na hřišti Malesic (I. A třída), generálku obstará bitva se Slovanem Plzeň (29. července).