A stejně jako předtím spoluhráči Martin Švehla a Ondřej Kotrnoch posbíral nejvíc hlasů.

Je to odraz i toho, že se vám daří jako mančaftu?
Asi jo. Neměli jsme dobrý vstup do jara, ale už si to začíná sedat. Konečně nám to tam padá a výsledkem toho jsou tři výhry v řadě.

Změnili jste něco ve hře?
To si ani nemyslím. Spíš je to odměna za poctivou práci v přípravě. I když se nám nedařilo, makali jsme. Je tedy pravda, že někteří kluci pořádá pálí vedle, ale jmenovat nebudu. (úsměv) I tak góly padají.

Myslíte si tedy, že to spíš může být ještě lepší?
Já doufám, že ano. Ani trenér ještě pořád není s naší hrou úplně spokojený.

Teď vás čeká doma Holýšov, soused v tabulce. Platí, že se hraje o šest bodů?
Přesně tak. Říkali jsme si to s klukama. Navíc poprvé budeme hrát ve Lhotě, chceme vyhrát, abychom se v tabulce odrazili výš.

Kam až byste chtěli vystoupat?I s dohrávkou, kterou ještě máme před sebou, by to mohlo být až na třetí místo, a to chceme. Myslím, že do první trojky i patříme.

Co od Holýšova čekáte?
S nimi to jsou vždycky těžké zápasy, dokáží potrápit každého. Mají zkušené snajpry Černohorského a Šperla. Musíme si na ně dát pozor.

To bude práce hlavně pro vás v defenzivě. Vždycky jste hrál v obraně?
Ne, od žáčků jsem vystřídal snad všechny posty. Ale ještě v dorostu na Sencu jsem se usadil v obraně. Za trenéra Parláska jsem začal hrát stopera. Teď v zimě jsem přemluvil trenéra, aby mě zkusil v útoku, dal jsem tři góly, ale máme tady jiné útočníky, tak jsem se vrátil dozadu.