Hattrickem se blýskl Ondřej Hurt, dvě branky zaznamenali Jakub Kulhánek s Janem Lavičkou, o zbývající trefu se postaral Martin Řenč. „Do prvního poločasu jsme vstoupili velmi aktivně a nedali jsme soupeři moc prostoru. Nové Sedlo udělalo v zadních řadách nespočet chyb, které se nám z velké části podařilo potrestat. Vyzdvihl bych individuální práci Davida Sládka a Kuby Kulhánka, kteří tvořili hru a připravili mnoho akcí," uvedl pro klubový facebook dvacetiletý Ondřej Hurt, autor hattricku.

„Do druhého poločasu jsme vstoupili poněkud vlažně a přizpůsobili jsme se hře soupeře. Během druhé poloviny jsme si vyzkoušeli kombinace a signály z tréninků, které se nám dařily. Takže ve shrnutí skvělá zkouška před ostrými zápasy, navíc se mi povedlo vstřelit hattrick, což se jistě podepíše na mém kontě u pokladníka," pousmál se na závěr hodnocení šťastný ostrostřelec.

TJ Měcholupy (fotbalisté ve žlutých dresech), ilustrační snímek.
Fotbalová bomba! V Měcholupech vítají zvučnou posilu. Cíl? Postup, říká

Další přípravné utkání by měli fotbalisté Kralovic sehrát 18. února od 14 hodin proti Mladoticím. O týden později čeká partu ze severu Plzeňska utkání 3. kola Poháru Plzeňského krajského fotbalového svazu proti Blovicím nebo Bolevci. Tento duel by měl být zároveň generálkou před startem jarní části druhé nejvyšší krajské soutěže doma proti soupeři z FC Křimice.

FC Chotíkov 1932 (černožlutí), ilustrační snímek.
Šok! Chotíkov dostal bůra a v poháru končí. Soupeř zaslouženě vyhrál, uznal kouč