V krajském přeboru je už delší dobu jasný sestup Staňkova a o předposlední místo si to v přímém souboji rozdají Tlumačov a Černice.  Pokud se však udrží mezi divizní smetánkou béčko Příbrami, půjdou dolů přímo tři celky a v tom případě bude ohrožené pádem z přeboru i Stříbro. Dva týmy navíc ještě čeká baráž se třetím a čtvrtým celkem z I. A třídy. Tady je ve hře ještě pět družstev, a to Kralovice, Horšovský Týn, Křimice, Sušice a Chlumčany.


Načítám tabulku ...

V I. A třídě je nejvíc o co hrát

Ještě nepřehlednější je situace na konci tabulky I. A třídy. Už dříve ze soutěže odstoupilo béčko Přeštic a ani patnáctý Mochtín už nemá šanci na záchranu. Do I. B třídy je doprovodí jeden až dva týmy přímo a další tři čeká baráž se druhými celky z I. B tříd (Tlučná, Chotěšov a Mladotice nebo Chrást).


Načítám tabulku ...

Sestupové starosti se tak týkají i devátého Smíchova. V I. A třídě tak jediné Malesice už o nic v nehrají. V případě, že z divize sestoupí Klatovy nebo Rokycany, opustí I. B třídu přímo osm celků a další dva čeká baráž se druhými týmy z okresních přeborů, které získají nejvíc bodů. Jistě sestoupí Chodský Újezd, Pačejov, Štěnovice a Radnice B. Vítězové okresů postupují do I. třídy.


Načítám tabulku ...

Načítám tabulku ...

Načítám tabulku ...
15. kolo FORTUNA divize A: SK Aritma Praha - SK Klatovy 1898 (na snímku fotbalisté v červených dresech) 0:2 (0:1).
Musíme se soustředit sami na sebe, hlásí kapitán před klíčovým zápasem sezony