„Nicméně co se týče samotného zápasu, utkání mi kvůli těmto absencím neukázalo skoro nic. Přijeli jsme s deseti hráči do pole a dvěma brankáři, ale bohužel se nám v zápase zranil Václav Sulek, takže do hry musel zkušený brankář Bláha,“ posteskl si trenér fotbalistů Lhoty nad ztrátou svého hráče.

Jeho tým i přes hodně kombinovanou sestavu začal zápas aktivně. „V úvodních deseti minutách jsme měli snad pět tutovek, ale svoje šance jsme bohužel neproměnili. Pak se něco zlomilo a velké příležitosti ke skórování měli i domácí, ale gól také nedali,“ popisoval trenér Nykles žhavé úvodní minutky jinak velice atraktivního souboje. Malesice se v zápase nakonec ujaly vedení, ale čtvrtý tým loňského ročníku krajského přeboru stihl ještě vyrovnat a zápas tak skončil nerozhodně 1:1. „Malesice mají dobrý tým, hrály dobře, musím je pochválit,“ ocenil výkon kvalitního soka, který se připravuje na krajskou I. A třídu.

Fotogalerie: Hrstka Lhoťáků uhrála v Malesicích remízu. Nykles: Utkání mi bohužel moc neřeklo

„Ale jak už jsem řekl: vzhledem k počtu omluvenek mi utkání bohužel moc neřeklo. V generálce to ale snad bude lepší, až na jednu výjimku bychom měli být kompletní,“ doplnil. Lhota sehraje poslední utkání před startem nového ročníku nejvyššího přeboru Plzeňského kraje v sobotu od 18 hodin proti Slovanu Plzeň, který o víkendu porazil TJ Zruč (krajský přebor) 3:1.