Loňský účastník krajského přeboru sice v tabulce zůstává i nadále poslední (patnáctý), ale například desátý Mochtín už má na dosah šesti bodů. Ale přestože tým z areálu Prokopávka v souboji dvou nejhorším celků soutěže uspěl, výkon předvedený přímo na hřišti zůstal daleko za očekáváním.

Fotogalerie: Hattrick Pelnáře a skvělý gólman. Body a respekt, radoval se po výhře Bublík

„Nechci říct, že jsme vyhráli se štěstím, protože jsme dali tři góly, ale tentokrát náš výkon nebyl ideální a musím přiznat, že Rokycany byly na hřišti lepším týmem," připustil po skončení duelu hrající trenér Bolevce Michal Bublík.

„Troufnu si říct, že kdybychom takový výkon podali na podzim, dostaneme šest gólů a jdeme domů. Nás ale fantasticky podržel skvělý brankář Körner a vpředu jsme proměnili šance, které jsme si vytvořili. Jsou to zase tři důležité body a jakési další vybudování ztraceného respektu u soupeřů," doplnil závěrem hodnocení. V příštím kole hrají Bolevečtí v Plzni na Smíchově (neděle 14.00).

Fotogalerie: Hattrick Pelnáře a skvělý gólman. Body a respekt, radoval se po výhře Bublík

SSC Bolevec - FC Rokycany B 3:0

Poločas: 2:0. Branky: 34., 39. a 74. M. Pelnář. Rozhodčí: Molek - Cimický, Slabý. ŽK: 0:1 (41. Pergl). Diváci: 101. Sestava SSC Bolevec: Körner - Bublík, Dejmek (46. Fryček), Šplíchal, Šedivec, M. Pelnář (87. Běl), Paškan, Hibler, Jaroš (77. Kuželka), Šnaider, Slavotínek. Trenér: Michal Bublík. Sestava FC Rokycany B: L. Růžička - M. Drábek, Pliml, Stejskal, Chmelíř, Bouda, J. Drábek, Pergl (83. Šmát), Karlíček (46. Kužma), Sedláček, Ryba. Trenér: Zbyněk Drozda.


Načítám tabulku ...