Navíc po velmi dobrém výkonu. Na Kavčích Horách nedaleko základny České televize se hrál výborný fotbal, jemuž chybělo jediné - góly. V prvním poločase k nim měli blíž překvapivě Rokycanští, kteří poctivě bránili a vytvořili si několik slibných příležitostí. „Ale finální situace jsme neřešili dobře," poznamenal po zápase trenér Michal Veselý. „Dozadu jsme naopak hráli velmi dobře," lebedil si.

Fotbalisté TJ Sokol Radnice (na archivním snímku hráči v červených dresech) prohráli v dalším přípravném utkání na hřišti MFK Dobříš vysoko 1:5.
Oslabené Radnice dostaly v přípravě pět gólů. Snad bude lépe, přeje si Aubrecht

Ani po změně stran se obraz hry příliš nezměnil, i když s přibývajícím časem Admira přece jen hrozila. Rokycany ovšem jejich šance ustály, samy naopak mohly skórovat. Pěknou hlavičkou Jana Matase ale srazil jeden z bránících hráčů mimo prostor tří tyčí a povedenou ránu Jakuba Janoty vyrazil brankář Admiry na tyč. Ještě předtím pelášil sám na gólmana Pražanů Drábek, ale velkou šanci neproměnil. Utkání tak skončilo nerozhodně 0:0. A zaslouženě…

Zimní příprava 2024: FK Admira Praha - FC Rokycany (na snímku fotbalisté v zelených dresech) 0:0.Zimní příprava 2024: FK Admira Praha - FC Rokycany 0:0.Zdroj: Deník/Martin Mangl

„K zápasu na Admiře jsme kvůli zdravotním problémům, ale i dalším věcem odjeli pouze ve dvanácti lidech. Čtyři kluci navíc v sobotu odehráli sedmdesát minut za béčko. I proto jsem strašně rád, že jsme vydrželi fyzicky až do konce, i když v závěru jsme už byli přece jen trošičku unavení a Admiru pouštěli do šancí," řekl sedmatřicetiletý rokycanský trenér Michal Veselý, jenž si pochvaloval především čisté konto proti silnému třetiligovému soupeři.

„Minule jsme dostali šest gólů s Motorletem, předtím sedm s Milínem, takže na defenzivu jsme se teď zaměřili a dávali si na ni bacha. Kluci si dokázali, že když se soustředí a jsou v hlavě správně nastavení, jde to. Navíc jsme si vytvořili i několik zajímavých situací směrem do ofenzivy, což mě těší. Celkově super přátelák ve výborném tempu, před klukama smekám klobouk dolů za to, jak tohle utkání zvládli a odmakali. Skvělý výkon," dodal. Rokycanští fotbalisté sehrají před začátkem druhé poloviny sezony mezi divizní smetánkou už jen jedno utkání, a to v sobotu 2. března od 14 hodin na hřišti SK Horní Bříza.

Fotbalisté FK Holýšov (na archivním snímku hráči v červených dresech) podlehli diviznímu Tachovu těsně 1:2.
Holýšovští fotbalisté potrápili divizní Tachov, o remízu přišli až v závěru