Jak vítězný mač hodnotil chvíli po zápase kouč Klatov? „Začnu tím pozitivním. Dali jsme osm branek, což je fajn, ale to je asi tak všechno. Utkání bylo bez tempa a některé individuální výkony byly hodně špatné. Hráli jsme pomalu a přizpůsobili jsme se hře soupeře," svěřil se trenér klatovských fotbalistů Matěj Spěváček, pro jehož tým byla sobotní konfrontace s Košutkou možná i generálkou na divizní jaro. „Původně jsme měli hrát s Holýšovem, ale sám nevím, proč z toho nakonec sešlo. Věc se má tak, že aktuálně vedení shání na příští týden soupeře. Pevně věřím, že to podaří a my budeme hrát," dodal.

Fotbalisté FK Robstav (na archivním snímku hráči ve žlutých dresech) podlehli v generálce na třetiligové jaro Slovanu Velvary 0:2.
Robstav v generálce neuspěl. Purkart: Domácím jsme byli vyrovnaným soupeřem

„Vždycky nás je hodně, ale po soustředění nám onemocněl téměř celý kádr, takže jsme do Klatov dorazili ve dvanácti lidech, přičemž někteří kluci nebyli stoprocentně fit. Přestože je konečný výsledek strašidelný, tak s výkonem jsem nakonec spokojený. Herně to z naší strany nebylo vůbec špatné," řekl trenér Košutky Filip Řežábek a doufá, že se mu hráči pomalu, ale jistě začnou vracet zpátky do tréninkového procesu. Vždyť už příští víkend čeká jeho tým generálka hraná v rámci Poháru PKFS proti Slavoji Koloveč, lídrovi I. A třídy.

Fotbalisté SK Rapid Plzeň (na archivním snímku hráči v bílých dresech) remizovali v pátek večer na hřišti divizních Hořovic 4:4.
Rapid uhrál další skvělý výsledek, divizním Hořovicím vstřelil čtyři góly