Prvním finalistou se stal tým Petřína, který zvítězil v Hrádku u Sušice 4:1. „Jsme moc rádi za výhru a postup, pohár totiž rozhodně chceme vyhrát. Šanci dostali zejména mladí hráči a zvládli to skvěle,“ uvedl po zápase trenér vítězného týmu z Plzně Radek Vodrážka.

O cennou trofej si to družstvo z plzeňských Slovan rozdá s výběrem Rokycan, který ve druhém semifinálovém boji zdolal domácí Kralovice těsně 3:2. A to i přesto, že na severu Plzeňska nastoupil za FC pouze rezervní tým.

Hrádek – Petřín 1:4

Poločas: 0:3. Branky: 58. Jakub Brabec – 31. a 80. Šimáně, 3. Kohout, 21. Brudna. Rozhodčí: Bureš. ŽK: 0:0. Diváci: 50.

Hrádek: Ryba – Kolář, Pojar, Gajdečka, J. Kutil (86. M. Adamec), L. Kutil, Matějka, Jakub Brabec, Šoural, Holeček (76. T. Adamec), Kojzar. Trenér: Jiří Brabec.

Petřín: Suchý (81. Hrabačka)– Zoubek, Heller (58. Demeter), Šimáně, Trojovský, Nademlejnský (46. Huml), Šulc (46. Krystl), Lisý, Provod (58. Vinkler), Kohout, Brudna. Trenér: Radek Vodrážka.

Kralovice – Rokycany 2:3

Poločas: 1:3. Branky: 28. a 72. Vrána – 9. a 13. Pfeifer, 29. Milota. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 0:2. Diváci: 30.

Kralovice: Šott – Zeman, Bulín, Sládek (62. Běláč), Pánek, Řenč (46. Hájek), Chvosta, Vlk, Běhounek (46. Kůsa), Vrána, Dušička. Trenér: Tomáš Škvor.

Rokycany: Špiroch – Sefzig, Milota (46. Bouše, 70. Černý), Kužma, Vašíček, Brož, Veselý, Pfeifer (56. Drábek), Votava, Stejskal, Ineman. Trenér: Václav Procházka.