Předchozí
1 z 8
Další

Tlumačov – Holýšov (sobota 10.00): Domácí fotbalisté sice ve středečním vloženém 15. kole prohráli na půdě lídra z Nýrska (těsně 1:2), ale doma jsou letos (a nejen letos) velice silní. Svěřenci trenéra Pavla Čadka zvládli všechny tři zápasy před vlastními fanoušky a jinak tomu nebude ani v sobotu netradičně dopoledne. Tip Deníku: 2:1.

Zdroj: archiv Deníku

Černice – Bolevec (sobota 14.00): Fotbalisté Černic se po úvodním propadáku na půdě Chotíkova náramně zvedli. Vyhráli tři zápasy po sobě, ve kterých nastříleli šest branek a inkasovali pouze jednou. Ani Bolevec nemá nejhorší formu, ale body tentokrát v Černicích neukořistí. Tip Deníku: 3:0.

Zdroj: Deník/Martin Mangl

Horní Bříza – Chotíkov (sobota 17.30): Souboj desátého týmu tabulky se sedmým nabídne také střet dvou velkých kamarádů – domácího trenéra Aleše Zacha a hostujícího Petra Kučery. „Čeká nás těžké utkání,“ prohlásil trenér Chotíkova Petr Kučera, jenž se ve středu hattrickem podílel na výhře svého týmu na půdě Staňkova 9:0. Chotíkov uspěje za tři body i na severu Plzeňska. Tip Deníku: 1:2.

Zdroj: archiv Deníku

Nýrsko – Stříbro (sobota 17.30): Nýrsko je jediným týmem, který letos ještě nezažil zápas, ve kterém by nebodoval. Baník se zatím výsledkově trápí a je poslední. Z toho vyplývá, že všechny body zůstanou na Klatovsku. To si ale my nemyslíme. Malou část bodového jackpotu si domů odvezou také Baníkovci. Tip Deníku: 1:1 (4:3 na penalty).

Zdroj: Aneta Kalivodová

Rapid Plzeň – Nepomuk (sobota 17.30): Oba celky si ve středu připsaly tři body, navíc shodně nastřílely svým soupeřům (Rapid Horní Bříze a Nepomuk nováčkovi z Radnic) čtyři branky. Gólové hody to ale v sobotu na Lopatárně nebudou. O vítězi rozhodne penaltový rozstřel. Tip Deníku: 1:1 (4:2 na penalty).

Zdroj: Deník/Martin Mangl

Lhota – Staňkov (neděle 10.30): Možná na nás budou fotbalisté Staňkova naštvaní, ale tady nemůžeme jinak. Lhota svého soupeře z domažlického okresu sejme jako slovenský fighter MMA Attila Végh v zápasu století legendárního Karlose. Jasná jednička! Tip Deníku: 5:1.

Zdroj: archiv Deníku

Domažlice B – Vejprnice (neděle 17.00): Domácí borci v týdnu odčinili nečekanou porážku z minulého víkendu, ve kterém prohráli na hřišti Zruče 1:2. Vejprnice naopak nic neodčinily a padly podruhé za sebou. A tuto nelichotivou sérii si podle Deníku ještě minimálně o týden prodlouží. Tip Deníku: 3:0.

Zdroj: Jiří Pojar

Radnice – Zruč (neděle 17.30): Nováček z Radnic prožívá fantastický vstup do soutěže. Úvodní tři zápasy vyhrál za tři body, navíc nastřílel dvanáct branek. Ale ve středu v předehrávce 15. kola doma nestačil na Nepomuk, jemuž podlehl po boji 3:4. V neděli večer se ale opět vrátí na vítěznou vlnu. Tip Deníku: 3:1.

Zdroj: archiv Deníku