Předchozí
1 z 8
Další

Zruč – Horní Bříza (sobota 10.00): Ani jeden z týmů se nenachází dvakrát v ideálním rozpoložení. Zruči po pěti odehraných zápasech patří aktuálně až třináctá příčka, Horní Bříza je na tom pouze o jednu pozici lépe. I proto tipujeme remízu. Tip Deníku: 2:2 (3:5 na penalty).

Zdroj: Deník/Zdeněk VAIZ

Chotíkov – Nýrsko (sobota 17.30): Oproti původnímu plánu se utkání hraje na půdě Nýrska. Kluby se dohodly na obráceném pořadatelství. Chotíkov na tom není špatně, ale fotbalisté Nýrska jsou na tom ještě o dva bodíky lépe. Mají ale problémy střílet góly, zatímco Chotíkov se pyšní vůbec nejlepší ofenzivou v soutěži. Bude to vyrovnané utkání. I tady tipujeme plichtu. Tip Deníku: 1:1 (3:4 na penalty).

Zdroj: Deník/Zdeněk VAIZ

Vejprnice – Radnice (sobota 17.30): Domácí borci se po zdařilém začátku sezony zasekli. To hostující nováček až na výjimku proti Nepomuku (3:4) připomíná rozjetou lokomotivu. A ta nezastaví ani ve Vejprnicích, minimálně dva body získá. Tip Deníku: 2:2 (1:4 na penalty).

Zdroj: Deník/Zdeněk VAIZ

Stříbro – Tlumačov (sobota 17.30): Baník na tom zatím v soutěži není až tak dobře, jak by chtěl. Hosté z Tlumačova sice vyhráli úvodní tři domácí zápasy, ale pak prohráli v Nýrsku a naposledy doma dostali „világoš“ od Holýšova. Baník doma uspěje a půjde tabulkou vzhůru. Tip Deníku: 3:1.

Zdroj: Deník/Zdeněk VAIZ

Nepomuk – Lhota (sobota 17.30): Lhota má fazónu, ale fotbalisté Nepomuku jako jediní letos dokázali vyzrát na ofenzivně laděné Radnice. Na pomyslný tiket Deníku dáváme čtvrtý kříž. Tip Deníku: 2:2 (4:2 na penalty).

Zdroj: Deník/Zdeněk VAIZ

Bolevec – Domažlice B (sobota 17.30): Hosté byli před sezonou považováni za vůbec největšího aspiranta na postup do FORTUNA divize A. Prognózy ohledně Bolevce byly zcela opačné. Sobotní vzájemný zápas se bude hrát na plzeňské umělce, což Jiskře vonět nebude. Očekáváme další nerozhodný výsledek. Tip Deníku: 1:1 (2:4 na penalty).

Zdroj: Deník/Zdeněk VAIZ

Staňkov – Černice (neděle 16.00): Ačkoliv se fotbalisté Černic neprezentují ideálními výkony, výsledky mají a body sbírají. Staňkov má zase mladé mužstvo bez zkušeností. I proto Černice na Domažlicku urvou tři body. Tip Deníku: 1:2.

Zdroj: Deník/Veronika Zimová

Holýšov – Rapid Plzeň (neděle 17.30): Rapid sice minulý týden v předehrávce 15. kola vyhrál na hřišti Horní Břízy 4:1, ale o víkendu se domácí porážkou 0:1 vrátil zpět tam, kde sezonu začal. Holýšov naopak naposledy rozstřílel v derby Tlumačov a střelnici si otevře i teď. Tip Deníku: 4:1.

Zdroj: archiv Deníku