„V prvním poločase jsme podali velmi dobrý výkon, ale pochválit musím také Rapid, který hrál dobře a nás několikrát podržel brankář Edelman. Ve druhé půli oba týmy prostřídaly sestavu a už to nemělo moc šťávu, nebylo to zkrátka ono," poznamenal zkušený trenér plzeňského Petřína Radek Vodrážka s tím, že podobného názoru byl i jeden z koučů Rapidu Zbyněk Jiskra, s nimž po zápase o průběhu přípravné konfrontace krátce debatoval. Těšila ho navíc druhá nula v řadě v defenzivě. „To je moc fajn," kvitoval práci mužstva v obranné fázi.

Petřín (červení) porazil plzeňský Rapid (modří) 2:0 - archivní snímek.Petřín (červení) porazil plzeňský Rapid (modří) 2:0 - archivní snímek.Zdroj: Vlaďka Štychová

Petřínští mají v pátek večer ještě trénink, o víkendu volno, a pak už se začnou připravovat na důležité utkání předkola MOL Cupu proti Hvězdě Cheb (divize B), které je na programu v sobotu 29. července od 10.15 hodin v Plzni, a pak generálku se strakonickým Juniorem (stejný den v 17.00). Fotbalisté Rapidu, kteří v sobotu vyhráli ve Dvorci nad Nepomukem (3:1), a pak zamířili na krátké soustředění do Sušice, sice po návratu s Petřínem ve čtvrtek padli, ale šanci na reparát mají už v neděli od 17 hodin proti domácí Okule Nýrsko.

Fotbalisté FK Robstav (dříve FK Robstav Přeštice), archivní snímek
Vyměněný zámek, bodyguardi i policie. (Ne)fotbalová válka v Přešticích pokračuje