Nutné je však dodat, že v jedenáctce klubu z jihu Plzeňska byste fotbalistu jen těžko hledali. Tým byl složený z hráčů, z nichž všichni získali registračky těsně před víkendovým zápasem. Další zápas rezervního týmu třetiligového celku na půdě Horšovského Týna se ale nezadržitelně blíží a zatím není zřejmé, jak k němu Přeštice přistoupí. „Pan Kozák je stále dle vyjádření jeho syna ve stavu nemocných a nedošlo tak s ním k jednání ohledně převodu licence B týmu zpět na TJ Přeštice," vysvětloval Martin Kadaník, předseda klubu TJ Přeštice.

Právě tato jednání jsou klíčová pro další vývoj B týmu, kde po odvolání trenéra Pavla Dobrého odmítla většina hráčů nastoupit k dalším zápasům B týmu. Zatím k nim však nedošlo. I tak ale budou muset obě strany, tedy Robstav Přeštice a TJ Přeštice najít velmi rychle shodu, pokud nechtějí opakovat minulý debakl, případně dokonce vyloučení týmu ze soutěže. „Stále je to v řešení a jasno by mělo být snad v pátek po čtvrtečním tréninku," prozradil ve čtvrtek Kadaník.

close 2. kolo, MOL Cup: SK Otava Katovice - FK ROBSTAV Přeštice 1:3 (0:1). info Zdroj: Jan Škrle zoom_in Fotbalisté FK ROBSTAV Přeštice.

Dle informací Deníku zároveň hrozilo, že přeštické fotbalové pře zasáhnou i A tým. Ve hře bylo, že by nemohl třetiligový celek hrát své zápasy na svém stadionu v Přešticích. Souboj s Domažlicemi se tak teoreticky mohl hrát například v Holýšově, který má úzkou spolupráci s třetiligovým Robstavem. Martin Kadaník ale potvrdil, že ostře sledované třetiligové derby se odehraje v sobotu v Přešticích. Jediný rozdíl je, že úvodní výkop je už ve 14 hodin.