„Zápas s kvalitním soupeřem, ve kterém se nikdo nezranil, což je pro mě teď nejdůležitější," nechal se slyšet trenér Vejprnic Lukáš Paul. „Celkově jsem spokojený asi jen s třiceti minutami naší hry, jinak to nebylo ono," připustil. Znovu zmínil bídnou produktivitou, tady problém, s nímž se jeho družina potýká prakticky celou letošní sezonu. „Jenom v prvním poločase jsem napočítal pět jasných šancí. Sice z toho byly tři tyče, ale na ty se nehraje," kroutil hlavou.

Fotbalisté SK Petřín Plzeň (na archivním snímku hráči v bílých dresech) porazili v sobotu Nýrsko i německý Lam.
Petřín doma smetl Nýrsko i německý SpVgg Lam. Spokojenost, hlásil Vodrážka

„A co jsme dokázali neproměnit ve druhé půli, to mi hlava nebrala. A když už jsme se dostali do vedení 4:1, tak jsme v závěru hráli až moc na pohodu, takže z toho bylo vítězství opět jenom o jeden gól," poukázal na to, že lídr okresního přeboru Plzeň-jih, který svojí kvalitou patří do vyšší soutěže, dvěma vstřelenými góly upravil konečný výsledek zápasu na 3:4 z jeho pohledu. Nejbližší přípravný zápas sehrají Vejprnice 10. února od 16 hodin proti Tlumačovu, který o víkendu porazil Mrákov 1:0. Tento duel hostí umělá tráva v Domažlicích.

Fotbalisté FK Robstav (na archivním snímku hráči ve žlutých dresech) poprvé v zimní přípravě nevyhráli, na hřišti Brozan remizovali 2:2.
Robstav poprvé klopýtl, na hřišti Brozan přišel o výhru v závěru. Co řekl kouč?