„Také v zimě jsme začali velmi pozdě, ale na výkonech a hlavně výsledcích to na jaře moc znát nebylo," doplnil neoddiskutovatelný fakt.

FK Bohemia Kaznějov (žlutí).
Kaznějov na úvod skolil Přeštice. Byl to spíš takový pochoďák, hodnotil Pitlík

„Chtěli jsme si teď trošičku užít léto, malinko si od sebe navzájem odpočinout," vysvětlil ještě s tím, že hráči ale bez pohybu úplně nebyli. Týden před startem přípravy totiž plnili individuální plány. „Kluci dostali úkol naběhat určitý počet kilometrů," prozradil Petr Kučera. „Herním věcem se budeme věnovat až teď a uvidíme v prvním mistráku, jak nám to půjde," doplnil k průběhu letních galejí.

Fotbalisté FC Chotíkov 1932 (bílí).Fotbalisté FC Chotíkov 1932 (bílí).Zdroj: David Koranda

Kádr po konci loňské sezony doznal několika změn. Kariéru ukončil Martin Míka a trenér Kučera nebude moci počítat ani se dvěma dalšími jmény. „Adrián Cirok je na zkoušce na Doubravce a ve značně omezeném režimu bude fungovat Míra Lopata, protože odjíždí do zahraničí. Spíš s ním bohužel nepočítám," procedil sedmatřicetiletý lodivod žlutočerných vos. Tým pak posílili tři borci. Ve volném přestupním období do Chotíkova už v červnu zamířil Oliver Kastelic ze Zruče.

„Chtěli jsme ho už dva roky zpátky, teď jde konečně k nám," libuje si Petr Kučera. „A v posledních dnech jsme podepsali další dva hráče - Ondru Svobodu z Líní a Zbyňka Paška ze Stříbra," dodal chotíkovský kouč s tím, že všichni tři kluci jsou velkými posilami do ofenzivy, od kterých si hodně slibuje.

Úvodní přípravné utkání Chotíkov sehraje tento pátek od 18 hodin v Losiné a pak ho čeká ještě konfrontace s TJ Přeštice a rezervou Jiskry Domažlice.

FK Nepomuk (růžové dresy), archivní snímek.
Nepomuk opustil elitní sniper. Kouč usiluje o borce, který si prošel Viktorkou