Černice – Meclov 7:2

„Vítězství 7:2? Tak jednoznačné to rozhodně nebylo. Meclov prokázal svou kvalitu, směrem dopředu byl velice nebezpečný. My jsme ale tentokrát zahráli opravdu dobře. Zejména ve druhém poločase jsme mohli soupeři, který hrál dost otevřeně, nastřílet více branek,“ měl jasno trenér Černic Petr Kural.

Poločas: 4:1. Branky: 14., 45. a 64. Hrach, 19. Pechek, 28. Jan Mastný z penalty, 73. Krystl, 90. Eger – 17. Kubica, 52. Tolar. Rozhodčí: Homr. ŽK: 1:1. Diváci: 101.

Plzeň-Černice: Bouzek – Eger, Hohlberger, Pinc, Pechek, Mlnařík, Jan Mastný (79. Krystl), Švejda (79. Toman), Skala, Müller (77. Huml), Hrach (70. Peterka). Trenér: Petr Kural.

Meclov: J. Dolejš – Jireček (88. Strouhal), Kafka, Kubica (75. Suchý), Klíma, Hartl, Tolar, Obdržálek (79. Beňušík), Ratner (51. Pačesný), Čižikov, Němec. Trenér: Jiří Vogeltanz.

Zruč – Holýšov 3:0

„Myslím si, že se jednalo o zcela zasloužené vítězství, protože jsme si vytvořili poměrně hodně gólových šancí. Hosté se herně ve druhém poločase sice zlepšili, ale na šance to bylo zkrátka jednoznačné,“ uvedl trenér vítězné Zruče Jaroslav Urbánek.

Poločas: 1:0. Branky: 43. Kazda, 85. A. Král, 87. O. Mašek. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 1:1. Diváci: 60.

Zruč: Zach – Pechman, Lang (71. O. Mašek), Pavel, Žižka (87. Šustr), A. Král, M. Fryček, Róth (65. Hucl), Korous, M. Knakal, Kazda (74. Polák). Trenér: Jaroslav Urbánek.

Holýšov: Janča – Trhlík, Remiáš, Vítek (74. D. Šobr), Černohorský, Manowetz, Valachovič, Šperl, Procházka, R. Kraus, Šimka. Trenér: Jiří Jakš.

Nepomuk – Lhota 1:3

„Na zápas jsme se poctivě připravovali. Věděli jsme, že to bude úplně něco jiného než před týdnem proti Domažlicím. A to se nám vyplatilo. Myslím si, že jsme byli po většinu zápasu lepším týmem a zaslouženě vyhráli. V závěru jsme spálili ještě až čtyři pět šancí,“ řekl k zápasu kouč Lhoty Petr Nykles.

Poločas: 1:2. Branky: 31. Knapp – 26. Z. Černý, 41. Štverák, 50. Langer. Rozhodčí: Křen. ŽK: 1:1. Diváci: 90.

Nepomuk: Baroch – Voráček, Šafanda, Radek Rous (68. Březák), Kozák, Vosyka (46. Antonín Viktora), Michal Baran, Josef Kalabza, Knapp, M. Kašpar, J. Nový. Trenér: Josef Viktora.

Lhota: Böhm – D. Křížek (71. P. Nový), Z. Černý (90+3. Sulek), P. Suda, Šroubek, Kohout, Kotrnoch (17. Kotrnoch), P. Kalabza, M. Varga, Matas (84. Záhrobský), Štverák (89. Šindelka). Trenér: Petr Nykles.

Horní Bříza – Tlumačov 0:0

„Bod ze hřiště týmu, kterému se letos zatím velmi daří, bereme. Domácí byli asi fotbalovější, ale my jsme to zase vynahrazovali bojovností. Celkově zápas neměl špatnou úroveň, ale příliš šancí k vidění nebylo. Kdybych to měl sečíst, tak o něco více nebezpečných akcí měla Horní Bříza, a tak zaslouženě ukořistila druhý bonusový bod v penaltách,“ uznal kouč Tlumačova Pavel Čadek.

PK: 5:4. Rozhodčí: Bína. ŽK: 2:3. Diváci: 138. Hřiště: Ledce.

Horní Bříza: Schimmer – V. Zavadil (46. Kellich), Lavička, P. Voves, S. Rous, Netáhlo, Lomoz (56. Do Thanh Tung), Trojanec, Kraček, J. Mašek, Jan Paukner. Trenér: Aleš Zach.

Tlumačov: Touš – Džugan, J. Korelus (90+1. Tomáš Čadek), Tesař, Wolf (71. Brichcín), Tomáš Šindelář, Hamor (60. Copák), Radek Šindelář, Minařík, Malík, Žák. Trenér: Pavel Čadek.

Chotíkov – Vejprnice 0:0

„Nám i soupeři chybělo několik hráčů. Utkání moc krásy nepobralo, ale vzhledem k tomu, že jsme měl asi o dvě vyložené šance více, považuji zisk dvou bodů za zasloužený,“ mínil kouč Chotíkova Petr Kučera, jehož družina uhrála druhou bezbrankovou remízu v řadě.

PK: 5:4. Rozhodčí: Pena. ŽK: 4:2. Diváci: 60.

Chotíkov: Němec – Kluska, Kučera (83. Martin Prais), M. Míka, Šlajs, Týml, Jakub Vlk, Votava, J. Nový (56. Lukáš Vlk), Chotěborský, Buchta. Trenér: Petr Kučera.

Vejprnice: Turek – Heindl, Bernard, Rauch, Potoček, Gesl (86. Vavrík), Kramer, Robert Křen, Krejčí, Puhlovský (78. Bárta), J. Král. Trenér: Jiří Šámal.

Stříbro – Rapid 4:1

„Soupeře musím pochválit, odehrál u nás velice slušnou partii, kterou však ovlivnila hloupá červená karta hostujícího hráče. My jsme do zápasu nastoupili bez distancovaného Lanfranchiho, ale jsem rád, že ho kluci dokázali nahradit. Celkově jsem s výkonem spokojený,“ shrnul duel trenér Baníku Jan Kraus.

Poločas: 2:1. Branky: 19. Pavlas, 32. Tůma, 70. Vejvoda, 75. Bůžek – 38. Čupalka z penalty. Rozhodčí: Kulhánek. ŽK: 2:4. ČK: 21. J. Šmíd (Rapid). Diváci: 95.

Stříbro: Hruška – Vyšín, Pavlas (58. Demjan), Hřebík (68. Čoka), Tůma (76. Kertis), Dyk, Vejvoda, Radek Skopový (82. Pospíchal), Bůžek, Bronec, Korynta. Trenér: Jan Kraus.

Rapid Plzeň: J. Liška – J. Šindelář, Kořenek, Filipčík (77. Kadlec), Klekner (82. Veber), Čupalka, Harmady, Matějka (82. Havelka), J. Šmíd, Tarhaj, Špicl. Trenéři: Pavel Šimsa a Jaromír Mysliveček.

Ve zbývajících dvou zápasech, které se hrály až včera odpoledne, zvítězili favorité.

Staňkov – Nýrsko 1:7

Poločas: 0:4. Branky: 75. Tlustý z penalty – 2., 18. a 45. I. Varga, 53. a 63. z penalty T. György, 12. Lucák, 82. Trumpeš. Rozhodčí: Duspiva. ŽK: 1:0. Diváci: 70.

Staňkov: Jánský – F. Dolejš (46. V. Voves), Hrdina, Záhoř, Čonka, Tlustý, M. Liška (67. Kolros), Mifek (79. Doležal), Drudík, Vrba, Gust. Trenér: Milan Kucharič.

Nýrsko: Toul – Pavlík, Výtisk (61. Trumpeš), Kopřiva, I. Varga, T. György (63. Šnour), Lucák (68. Bastl), I. György (71. Hájek), Čanecký, Lužný, M. Brož. Trenér: Karel Kalivoda.

Domažlice B – Bolevec 8:1

Poločas: 2:0. Branky: 18., 49. a 53. Kulhavý, 3. Vojtko, 55. Javorský, 63. Hrubý, 73. Peroutka, 84. Šmejkal – 62. Zítek. Rozhodčí: Mifková. ŽK: 1:1. Diváci: 120.

Domažlice B: Brych – Pek, Kubr, T. Korelus, D. Lešek (71. Sladký), Hrubý (63. Nguyen Dang Quang), Vlček, Vojtko, Kulhavý (83. Šmejkal), Hojda, Javorský (60. Peroutka). Trenér: Pavel Javorský.

Bolevec: Körner – Humpál, Zítek, T. Lešek, Pelnář, Šanoba, Thomayer (67. Nguyen Xuan Huy), J. Fryček (46. Vraštil), Winkelhöfer (72. Šnaider), Soukuo, Hibler. Trenér: Michal Bublík.

Viktorián Jan Kopic, který na snímku bojuje se střídajícím Jakubem Klímou z Mladé Boleslavi, dal vedoucí gól svého celku, ale nakonec byl smutný po porážce 1:2.
Kopic: Vyrovnávací gól nás srazil